Roksan Radius 7

Neohodnoceno
Značka: Roksan
54 990 Kč
Skladem

Radius 7 s gramofonovým ramínkem Nima je fantasticým řešením pro milovníky černé desky, kteří hledají dokonalý design v kombinaci s uživatelsky přivětivou konstrukcí a skvělým zvukem. Snadný pro ustavení s elektronickou změnou rychlosti a pokročilým digitálním ovládáním motoru, je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele.

History | Roksan | Blog | Monitor Audio

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Roksan byla v roce 1985 založena absolventy univerzity Tufanem Hashemi a Tourajem Moghaddam. Jméno Roksan je odvozeno od jména Roxana, dcery perského krále Dariuse. To úzce odráží perské dědictví a kořeny Hashemi a Moghaddamu. Mnoho z názvů produktů má odkazy na jména měst, míst a slavných lidí z Persie. Roku 2016 získali Roksan britští výrobci reproduktorů Monitor Audio. S Monitor Audio Roksan reviduje a vylepšuje stávající produkty a vyvíjí inovativní a žádoucí nové produkty.

Gramofon Roksan Radius 7, ohromující kombinace stylu a technologie pro dokonalý moderní vinylový zážitek.

Gramofon Radius 7, který je ohromující kombinací stylu a technologie, přináší dokonalý moderní zážitek z hraní vinylů, který posouvá estetickou přitažlivost, technické provedení a muzikálnost na novou úroveň. Akrylové podstavce o tloušťce 20 mm mají „skleněný“ vzhled, který nejenže je vizuálně ohromující, ale také přispívá k vynikajícímu zvukovému výkonu.

Využívá pokročilou sestavu motoru/PCB s elektronickým výběrem rychlosti. Motor a PCB používají nejpokročilejší technologie Roksan. Tento vysoce kvalitní krystalový systém řízení rychlosti udržuje stálost dokonalých otáček pro 33 i 45 ot/min bez ohledu na kolísání napětí. Gramofon Radius 7 lze zakoupit s nebo bez nejnovější gramofonového ramínka NIMA.


  • Nový design motoru
  • Velmi přesné ovládání
  • Elektronická změna rychlosti - 33/45 otáček/min
  • Nový vysoce kvalitní systém řemenice z hliníkových slitin
  • Stylová povrchová úprava – skleněný efekt – transparentní akryl
  • Indikace rychlosti pomocí červené a modré LED diody

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofony
Záruka: 2 roky
Osa hlavního ložiska: Ušlechtilá nerezová ocel
Pouzdro hlavního ložiska: Přesně obráběná mosaz
Kulička hlavního ložiska: Vlastní kalená ocel
Kladka: Hliníková slitina na zákazku
Talíř: Akryl
Motor: 24-pólový synchronní
Řízení otáček: Využívá 20 ppm krystal oscilátoru
Rychlost: 33 a 45 ot/min
Napájení: 90 - 240 V 50 - 60 Hz
Rozměry (Š x V x H): 400 x 150 x 350 mm
Hmotnost: 7 kg