T+A

Webová stránka značky: T+A

Dnes již více než 40 letá historie německé společnosti T+A, založené v roce 1978 a stále vlastněné a řízené Dr. Siegfriedem Amftem, byla vždy provázena snahou po nekompromisní kvalitě zvukové reprodukce v oblasti HiFi. A s tím i tak trochu souvisí název společnosti, kterýbyl odvozen od "Theory and Application", tedy volně přeloženo aplikované teorie. Ano, veškeré konstrukce z dílny společnosti jsou podloženy přesnými teoretickými výstupy vycházejí z principu co nejdokonalejšího aplikování teroretických závěrů v praxi. A protože problematika reprodukce zvuku není až tak jednoduchá a teorie s praxí se nemusí vždy ve všech ohledech zcela protínat, byly při vývoji vždy veškeré konstrukce pečlivě analyzovány nejen přesnou měřící technikou, ale především sluchem náročného posluchače, aby se postřehy v zápětí objevily zpět ve vývoji... A výsledek? Jak dovedou být řešení od T+A nekompromisní v technickém řešení, tak nekompromisní jsou i svým zvukovým výsledkem, což stvrzuje řada nejvyšších ocenění, která jednotlivé produkty dlouhodobě získávají v renomovaných odborných médiích po celém světě.
Na počátku stála "bedna" - ano, první produkty, které uvedla společnost T+A krátce po svém založení na trh, byly kvalitní reprosoustavy. Od roku 1982 se pak společnost věnuje nejen vývoji a výrobě špičkových reprosoustav, ale i audio elektronice. První elektronické konstrukce směřovaly opět k reprosoustavám. Produkce tak byla obohacena o aktivní modely, které obzvlášt v dané době umožňovaly dobře kompenzovat ne zcela ideální vlastnosti vlastních měničů - reproduktorů. A další vývoj na sebe nenechal dlouho čekat a v roce 1986 již T+A nabízela ucelenou řadu špičkových audiokomponentů, které byly vždy o krok napřed díky inovativnímu myšlení vývojářů a využívání nových, co nejkvalitnějších elektronických součástek.
Veškerá obvodová řešení, které výrobce využívá, jsou oiriginální a jsou produktem dlouhodobého vývoje a zkušeností. Samozřejmostí je co nejčistší topologický návrh, s čímž souvisí i výhradně relátkové přepínání signálových cest a relátková regulace hlasitosti.
Významným mezníkem ve vývoji byl rok 2013, kdy započala éra nové, dá se říci revoluční, nejvyšší třídy komponentů s označením HV (High Voltage), které jsou konstrukčně zaměřeny na využití lineární převodní charakteristiky vysokonapěťových polovodičových prvků. Stejné principy pak byly aplikovány i v cenově dostupnější řadě R, čímž se technologická špička přiblížila šírší skupině zájemců.

Cena

1500015001
11500015001
1 položek celkem
audioklub t+a caruso 1
Tip
15 000 Kč

Nabízíme k prodeji tento velmi kvalitní CD/DVD receiver. Jedná se o CD/DVD přehrávač, FM/AM tuner, přehrává internetová rádia, zesilovač se dvěma analogovými vstupy, včetně...

2682

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem