Cardas Audio

Webová stránka značky: Cardas Audio

Společnost Cardas Audio nabízí špičkové propojovací kabely a příslušenství od roku 1987, kdy její zakladatel George Cardas implementoval řadu pokrokových technologií a myšlenek do ojedinělého a dnes můžeme říct také velmi úspěšného výrobního programu.

Základním prvkem, kolem kterého je nabídka společnosti soustředěna, je efektivní potlačení vlastní rezonance materiálu na výrobu propojovací kabeláže, mědi. Pokud vzájemná interakce jednotlivých žil vodiče není sledována, přesněji, pokud není již samotnou konstrukcí potlačena, má negativní vliv na výsledný zvuk. Vše rezultuje v nevyrovnanou frekvenční charakteristiku, v určitých pásmech sledujeme zvýraznění specifických frekvencí a díky jejich sčítání dochází k nechtěnému ovlivnění výsledku. Kabel se vzdaluje ideálu neutrality.

Komplexní znalost konstrukční teorie, elektrotechniky, materiálové struktury, výrobních postupů, včetně dokonalého technologického zázemí jsou tím, co zákazníkům z celého světa přináší jistotu výjimečnosti a promyšlené konstrukce kabelů Cardas. Společnost provozuje vlastní výrobní závod, který jako jediný zaručuje plnou kontrolu nad výsledkem. Není žádným tajemstvím, že v rámci partnerských programů dodává měděné vodiče řadě dalších výrobců, není náhodou, že na oborových výstavách po celém světě je značka Cardas jednou z nejvytíženějších vůbec.

Zlatý řez – Golden ratio / Constant Q Stranding

Odstranění vlastních rezonančních frekvencí materiálu, přesněji, omezení možnosti vzniku tohoto efektu, je uplatňováno pomocí techniky zlatého řezu. Tento postup využívá přesně definované mechanismy, jejichž aplikací je efekt minimalizován. Nejedná se pouze o promyšlené změny průměrů jednotlivých vodičů, zlatý řez prostupuje celou firemní strategií stejně nenápadně, jako naším každodenním životem. Ne nadarmo se s prvky Golden ratio setkáváme v umění, stavebnictví, hudbě. Je to filozofie vyvážení veškerých možných parametrů do takové úrovně, aby byl výsledek vždy ten nejlepší možný. Proto nezáleží, zdali se rozhodujete mezi kabelem série Crosslink, nebo Clear, vždy lze s jistotou spoléhat na to, že bylo odvedeno maximum pro ideální vyvážení celku.

Cena

99909991
199909991
1 položek celkem
Cardas Audio Clear Network streaming
od 9 990 Kč

Cardas Clear Network je ručně vyrobený ethernetový kabel, použity jsou nejkvalitnější konektory. S nástupem síťových disků a streamovacích služeb se soubory ve vysokém...

1773/1.0

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem