ROON 1.8 je plný novinek

Nová verze hudební platformy ROON vychází už příští týden a bude to fakt velký update! Můžete se těšit na výrazně přepracovaný design, nové funkce i lepší funkčnost.

Nový design vás vezme do galerie

Po delší době se dočkáme větší designové změny napříč platformami. Vzhled programu bude nyní čistší a bez jakýchkoli rušivých prvků. Má být také vzdušnější, takže bude připomínat spíše procházku galerií umění než práci s hudebním programem. Protože hudba může být krásná nejen na poslech, ale i na pohled, jak říkají tvůrci aplikace ROON...

Vyhledávání podle nových parametrů

Vyhledávání v obsáhlých knihovnách hudby bylo vždy silnou stránkou ROONu, ale nově bude tento nástroj ještě výkonnější. K dispozici bude mnoho nových parametrů, podle nichž bude možné hudbu vyhledávat, třídit filtrovat... prostě si s ní budete moci hrát, i když právě neposloucháte. Pro hudební maniaky hotový ráj.

Nový přístup k nahrávkám klasické hudby

Desky s klasickou hudbou tvořily vždy tak trochu vlastní svět, a proto i přístup ROONu k nim musí být specifický. Ve zcela novém vizuálu dohledá ROON souvislosti mezi skladateli, dirigenty, muzikanty i samotnými nahrávkami a vy tak získáte ještě větší přehled o souvislostech, které by jinak proklouzly mezi notami.

Co jsem poslouchal v poslední době

Kromě dalších novinek a drobných vylepšení se můžete těšit také na nový přehled toho, co jste poslouchali v poslední době. Detailní informace o historii poslechu najdete na zcela nové domovské stránce ROONu a kromě vás si na těchto datech pochutná také umělá inteligence ROON - Valence, která na jejich základě ještě vylepší doporučení nové hudby pro váš další poslech.

Zařízení kompatibilní s ROON najdete ZDE

Webové stránky ROON ZDE