Accuphase

Webová stránka značky: Accuphase

Firma Accuphase byla oficiálně založena v roce 1974, když vznikla přejmenováním značky Kensonic, kterou v roce 1972 založili inženýři opouštějící v té době firmu Kenwood Electronics. Ti nebyli spokojeni s komerčním směřováním značky a chtěli vytvářet produkty kategorie High-End, kterou v té době obstarávaly především produkty z dovozu. Prvními výrobky uvedenými na trh byly předzesilovač C-200, výkonový zesilovač P-300 a tuner T-100. Všechny byly nejprve prodávány s logem Kensonic a teprve později pod značkou Accuphase. Dodnes se s nimi můžeme v bazarech setkat pod oběma názvy. Tyto produkty byly okamžitě přijaty kladně a získaly skvělou reputaci za kvalitu zvuku i za výsledky měření. O rok později pak firma představila svůj první integrovaný zesilovač, označený E-202. V roce 1980 pak začaly práce na vývoji prvního digitálního přehrávače zvuku a v roce 1982 uvedla firma na trh dělený CD přehrávač, označený DP-80/DC-81. Později vznikla ve firmě samostatná projekční větev, zabývající se pouze digitálními technologiemi, rozvíjející formát CD a následně i SACD.

Accuphase je firma, kterou založili inženýři a kterou i nadále vedou inženýři. Jde o firmu téměř rodinnou, neboť zde nevystupují žádní majitelé zvenčí, natož akcionáři. Veškerá rozhodnutí jsou tedy vedena rozumem a srdcem, nikoli zájmem rychlého zisku, tak jak je tomu u současných velkých korporací. Každý klient ve výsledku obdrží mimořádně dopracovaný přístroj, vyladěný k naprosté dokonalosti. To vidíme na první pohled, když rozbalíme kterýkoli jejich produkt. Ti stejní lidé jsou však hlavně milovníky hudby a proto hned na začátku vznikl slogan „Obohať svůj život skrz technologie audio“, který vystihuje myšlenku výjimečně schopných expertů v oblasti audia, kteří spojili své síly a dodnes s úspěchem projektují výrobky Accuphase. Tento slogan pak dále pokračuje takto….

 „Pořád jde o zavazující prohlášení, stojící za všemi produkty naší firmy, jejichž vysoká kvalita se může někomu jevit až jako extravagance. Avšak, stejně jako existují vysoce ceněné hudební nástroje, my tvrdíme, že stejné zásady se týkají i komponentů audio. Víra v to tvoří základ pro naše myšlenky a je také důvodem toho, že současně s každým novým produktem se snažíme vytvořit nějakou hodnotu navíc, aby bylo jasně patrné, že jsme schopni zrealizovat maximum svých schopností v jakýchkoli podmínkách.

Název Accuphase vznikl ze dvou slov – Accurate (důkladný) a Phase (fáze), což je nejdůležitější pojem v technologii audio vůbec. Věříme, že tento název ideálně vystihuje charakter firmy a správně popisuje její produkty.

Naše neutuchající honba za kvalitou vyžaduje výjimečně rafinované, vysoce specializované produkční procesy, což nás nakonec přivedlo k rezignaci na běžné postupy používané v branži audio. Ve výsledku to způsobuje, že množství výrobků Accuphase je limitováno a produkty této firmy jsou nabízeny pouze ve vybraných poslechových studiích.

Výrobky Accuphase nepodléhají módním trendům, protože jsou vyráběny především pro dosažení skutečně vysoké kvality reprodukce zvuku. A proto taky naše výrobky zůstávají delší dobu v nabídce.“

 Proč se vyplatí koupit si Accuphase?

Nabízí spojitý, analogově melodický zvuk nejvyšší třídy, který dosáhl mnoha ocenění a doporučení.

Nabízí promyšlené konstrukce podložené dlouholetými zkušenostmi, sestavené z optimálně vybraných materiálů a součástek.

Nabízí až hodinářskou preciznost provedení, nedostižný vzor pro mnoho firem, aspirujících do kategorie High-End.

Nabízí 100% Made in Japan.

Nabízí vynikající ergonomii obsluhy spojenou s konzervativním a současně čitelným designem, který je vizitkou firmy, rozeznatelnou na první pohled.

Nabízí výrobky audio, které užívají ti nejnáročnější posluchači po celém světě.
Nabízí výrobky, které se po mnoho let vyskytují na prvních místech žebříčků renomovaných magazínů, takových jako – Stereophile, Hi-Fi Choice, What Hi-Fi, Audio, Stereo, Stereoplay a další…

 Sortiment výrobků firmy Accuphase nabízí kompletní řešení pro kvalitní poslech hudby – tedy přehrávače SACD/CD, DAC, zesilovače integrované i dělené, tuner, phono předzesilovač, přenosku, volitelné mouly phono/digital pro integrované zesilovače a předzesilovače, síťové filtry nebo kabeláž.

 

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom v Benešově.

Žádné produkty značky Accuphase nebyly nalezeny...