Electrocompaniet AW 400 (Nada) - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 349 990 Kč –8 %
EC aw 400 02
349 990 Kč –8 % 319 990 Kč
Skladem u dodavatele

Electrocompaniet AW 400 - výkonové koncové monobloky mají dostatečnou výkonovou rezervu, která jim propůjčuje rychlý, čistý a velmi muzikální zvuk, s plným tělem. Jejich dynamická, nenásilná kontrola hudebního signálu přináší přirozenou a nenucenou reprodukci, bez ohledu na nastavenou úroveň hlasitosti. Cena je uvedená za pár monobloků.

       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Electrocompaniet AW 400 je výkonný monofonní zesilovač v čisté třídě A s charakteristicky rychlým a čistým zvukem. AW 400 poskytuje velmi analytický zvuk a je schopen dynamické reprodukce při přehrávání na nízké i vysoké úrovni. Výkonový zesilovač Electrocompaniet AW 400 je založen na filozofii designu vysoce uznávaného monofonního zesilovače AW 180 M. Prvotřídní návrh celkového obvodu a nejmodernější komponenty, nekompromisní zvuková a mechanická kvalita a stabilita až do zátěže 0,5 ohmu z něj činí ideálního partnera ke všem variantám reprosoustav. Obrovská kapacita kondenzátorů 150.000uF. Monoblok disponuje symetrickým výstupem pro další zesilovač pro zapojení bi-amping.

 

Technické parametry

Výstupní výkon: 400 W/8 Ω (765 W/4 Ω, 1010/2 Ω)

Špičkový proud: > 150 A

THD (1 kHz/poloviční výkon): < 0,006 %

Kmitočtový rozsah: 0 - 65 kHz (- 3 dB)

Výstupní impedance < 0,01 Ω

Vstupní impedance: 330 kΩ

Šum (0 - 30 kHz): 200 µV

Rozměry (Š x H x V): 358 x 470 x 261 mm

Hmotnost: 25 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové zesilovače (výkonové)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.