Roksan K3 Výkonový zesilovač

Neohodnoceno
Značka: Roksan
37 990 Kč
Skladem

Stereofonní výkonový zesilovač K3 Power Amplifier nabízí neobvyklou schopnost vylepšit zvuk jakéhokoli systému, zaručuje čistý, detailní a silný přenos. Je kompatibilní s jakýmkoli audio systémem, ale jeho přirozeným prostředím je Roksan a řada K3, především pak integrovaný zesilovač K3, pomocí kterého můžete vytvořit systém bi-amp (nebo triamp). Bez ohledu na to, jak bude použit, zcela jistě oživí a zatraktivní poslech jakékoli hudby.

History | Roksan | Blog | Monitor Audio

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Roksan byla v roce 1985 založena absolventy univerzity Tufanem Hashemi a Tourajem Moghaddam. Jméno Roksan je odvozeno od jména Roxana, dcery perského krále Dariuse. To úzce odráží perské dědictví a kořeny Hashemi a Moghaddamu. Mnoho z názvů produktů má odkazy na jména měst, míst a slavných lidí z Persie. Roku 2016 získali Roksan britští výrobci reproduktorů Monitor Audio. S Monitor Audio Roksan reviduje a vylepšuje stávající produkty a vyvíjí inovativní a žádoucí nové produkty.

Stereofonní výkonový zesilovač Roksan K3 Stereo Power Amplifier nabízí neobvyklou schopnost vylepšit zvuk jakéhokoli systému, zaručuje čistý, detailní a silný přenos.

Optimalizovaný zdroj napájení, přímo napájený zesilovač a další klíčové konstrukční prvky zajišťují vysoký výkon a spolehlivost. Výkonový zesilovač K3 s výkonem 140 W (RMS) na kanál (do 8 ohmů) nabízí jednoduchou, ale velmi účinnou cestu pro zdokonalení hudebního výkonu vašeho systému. Je kompatibilní s jakýmkoli audio systémem, ale jeho přirozeným prostředím je Roksan a řada K3, především pak integrovaný zesilovač K3, pomocí kterého můžete vytvořit systém bi-amp (nebo tri-amp). Bez ohledu na to, jak bude použit, zcela jistě oživí a zatraktivní poslech jakékoli hudby. K3 Power Amplifier, který nabízí vyvážené XLR a singl-ended RCA vstupy a výstupy, se hodí téměř ke všem audio systémům.

  • Symetrické rozložení zesilovače
  • Optimalizované rozvržení, distribuce a oddělení napájení
  • Oddělení a regulace výkonu ve všech fázích
  • Vyvážené XLR a singl-ended RCA vstupy a výstupy
  • 0,5 W pohotovostní režim s automatickou detekcí a 30 min pohotovostním časovačem

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové zesilovače (výkonové)
Záruka: 2 roky
Typ zesilovače: Třída-AB
Vstupy: RCA, XLR
Vstupní impedance: 23 kohms
Vstupní citlivost: (115 W) - 900 mV
Výstupy: Reproduktorový (L & P)
Výkon na kanál: > 140 W (8 ohmů) / > 220 W (4 ohmů)
Zdroj napájení: 500 VA toroidální transformátor s velmi nízkým šumem
Tlumící faktor: >110 (8 ohmů)
Frekvenční odezva: <3 Hz - >100 kHz (-3 dB)
Zisk: 31.6 dB
Harmonické zkreslení: <0.003 % 1 kHz - 8 ohmů
Spotřeba energie: Zahřívací režim <25 W, Plný výkon <800 W
Poměr S/Š: 100 dB (ref. 900 mV)
Rozměry: 432 x 105 x 380 mm
Hmotnost: 14 kg
Barva: Opium