NorStone Slender Hifi - grey

Neohodnoceno
Značka: Norstone
19 990 Kč
Skladem

Krásně vyhlížející několika patrový hi-fi stolek se řadí k modelům, které zcela jistě nepostrádají eleganci. Hodí se všude tam, kde je jakýkoliv audio video systém, stereofonní zesilovače, vinylové gramofony, síťové přehrávače a CD přehrávače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Francouzská firma NorStone patří na evropském trhu ke stálicím a je vyhlášená svou kvalitou a poměrem výkon-cena. Každá z polic ze šedého kouřového skla spočívá na pásku z PVC, který absorbuje jakékoli vibrace, speciálně vyvinutý pro tento kus nábytku. Při zachování štíhlého a elegantního designu nabízí Slender perfektní stabilitu díky velmi silné kuželové kovové trubkové konstrukci.

Slim neboli slender žije v duchu svého pojmenování, jelikož se jedná o velmi tenký designový audio nábytek z tmavě šedého kovu Gunmetal. Jeho vzezření je velmi štíhlé, ale přes první dojem také těžké a robustní, stabilní. Součástí stolku jsou úzké tuhé kovové trubky, které jsou zárukou pro to, aby udržel velkou váhu. V nejnižším patře lze pohodlně umístit třeba 50 kg zesilovač, ostatní vrstvy jednotlivě unesou 25 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: HiFi stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 48 kg
Celkové rozměry (Š x V x H): 548 - 12 - 482 mm
Tloušťka police: 12 mm
Maximální zatížení: V nejnižším patře 50 kg, ostatní vrstvy jednotlivě unesou 25 kg
Provedení: kov, kouřové sklo,

Norstone - Francouzský šarm a elegance. Nádherné stojany a nábytek, který je pro dnešní systémy nepostradatelný. Velký výběr umožňuje začlenění do většiny klasických i moderních interiérů. Kvalitní zpracování předurčuje použití hlavně na High-End aparatury, cenová dostupnost ale umožňuje širší využití. Najdete zde nábytek jak pro estéty, tak i pro audio fanatiky. Do Norstone se snadno zamilujete na první pohled!