Electrocompaniet ECI 6DX MKII - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
3 hodnocení
ZDARMAZDARMA 169 990 Kč –5 %
EC eci6dx mk2 01
169 990 Kč –5 % 159 990 Kč
Skladem u dodavatele

Electrocompaniet ECI 6DX MKII - spojuje vynikající vlastnosti analogového zesilovače s nejmodernějšími digitálními technologiemi zpracování zvuku, se všemi atributy zvuku highendových přístrojů značky Electrocompaniet. Tento jediný přístroj je schopen přehrát cokoli, kdekoli a z jakéhokoli zdroje zvuku, který máte k dispozici. Sdružuje v sobě streamer, D/A převodník a integrovaný zesilovač špičkové kvality.

           

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zesilovač s integrovaným síťovým přehrávačem. ECI 6DX mkII kombinuje špičkové funkce se špičkovou zvukovou technologií a skutečným zvukem Electrocompaniet. Tento jediný přístroj je schopen hrát kdykoliv a kdekoliv a jakékoliv audio, které můžete vlastnit, a to bude znít přesně tak jak to umělec zamýšlel. Podle mnohých zahraničních magazínů patří ECI 6DX mkII mezi referenční přístroje ve své kategorii. Proti původnímu modelu ECI 6DX nabízí vylepšenou část předzesilovače, mechanická vylepšení a design odpovídající novým produktům Electrocompaniet.

ECI6DXmkII vám dovolí hrát přímo z hudebních služeb, jako jsou například Tidal, Qobuz a Spotify, může přehrávat hudbu přes AirPlay nebo DLNA a může dokonce indexovat a hrát z vlastní hudební sbírky uložené ve vaší síti. Výkonný hardware zajišťuje, že jsou podporovány všechny oblíbené formáty (včetně DSD) a že neustálé upgrady softwaru mohou podporovat nejnovější a největší streamovací služby. Integrovaný streamer sdílí stejné DNA jako referenční ECM2 a nabízí obsluhu pomocí aplikací pro iOS, Android nebo dálkového ovládání.

 

Technické parametry

Výkon: 2 x125W / 8 ohmů, 2 x 200 W / 4 ohmy

D/A převodník: 24 bit/192 kHz

Vzorkovací frekvence převodníku: 24bit/192kHz

Vstupy: analogový RCA, analogový XLR, digitální koaxiální SPDIF (24 bit/192 kHz), 2 x optický Toslink (24bit/ 96kHz), 1 x USB asynchronní (do 24 bit/192 kHz)

Výstupy: Analogový RCA, Analogový XLR

Síťový přehrávač: WiFi 802,11 AC s MIMO, 1 x gigabitový Ethernet (1000 Mbps), 1 x USB pro externí úložiště, kompatibilita se systémy iOS a Android, webová aplikace

Ovládání přes aplikace: Android, iOS

Název ovládací aplikace: EC Play

Streamovací služby: Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, AirPlay

Bluetooth: ano

internetové rádia: TuneIn

DLNA jako renderer

Podporované formáty: WAV/WAVE, MP3, AAC +, Vorbis, ALAC, FLAC, APE, WMA, v rozlišení až 24 bit /192 kHz, DSD až do DSD 128 (5,6 MHz)

Rozměry (Š x V x H): 470 × 128 × 430 mm

Hmotnost: 20.5 kg

Záruka: 24 měsíců

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20.5 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.