Audia Flight FLS 10

Neohodnoceno
Značka: Audia Flight
ZDARMAZDARMA
fls10
249 990 Kč
Skladem u dodavatele

Model FLS10, který je aktuálním vrcholem mezi firemními integrovanými zesilovači koncepčně vychází z vrcholových dělených modelů Strumento a uspokojí i majitele reproduktorových soustav, kteří by volili dělené řešení zesilovače.
   Kompaktnější i dostupnější řešení jménem FLS10, dostupné ve dvou provedeních s anodizovaným hliníkovým panelem v přírodní barvě kovu, nebo černé nabízí výsledný zvuk srovnatelný s dělenou koncepcí.
  Tuhé šasi na čtyřech patkách tvoří masivní hliníkové desky a čelní panel vytvořila z hliníkového bloku o tloušťce 24 mm CNC fréza, která do horní desky vyhloubila i reliéfní grafické logo. Už jen vizuální pohled je skvělý. Integrovaný zesilovač vyniká naprosto nekompromisní konstrukcí, vynikajícím zvukem a skvělým designem, tak typickým pro jakýkoli italský produkt. Produkt svými vlastnostmi překoná obvykle přístroje s dvou a více násobnou cenou ze světové extratřídy.

  Design produktů Audia je perfektní. Mistrovská je i úroveň zpracování. I ve vypnutém stavu přináší produkty Audia radost z nevšedního designu. Jsou to solitéry, které dotvoří jakýkoli interiér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Kategorie zařízení:

Integrovaný zesilovač

Počet kanálů:

2

 

ZVUKOVÉ CHARAKTERISTIKY

Frekvenční rozsah:

0,3 Hz ÷ 500 KHz, (1W rms -3dB)

Impedance:

4 - 8 Ω, (vstup 51kΩ RCA, 30k XLR)

D/A převodník:

-

Odstup signálu od šumu:

110 dB, činitel tlumení 650

Harmonické zkreslení:

THD < 0,05 %

 

Výkon na kanál:

200W 8Ω, 380W 4Ω

 

KONEKTIVITA

Vstupy analogové:

3x stereo RCA, 2x stereo XLR

Vstupy digitální:

-

Výstupy:

2x stereo RCA, 1x stereo XLR
PRE, REC, reproduktorové terminály 1 pár

OVLÁDÁNÍ

Obsluha zařízení:

AL dálkový ovladač 

ROZMĚRY

Šířka:

450 mm

Výška:

180 mm

Hloubka:

440 mm 

PROVEDENÍ

Povrchová úprava:

Kovové šasi s hliníkovým předním stříbrným panelem
Šasi je nastříkané polo matným lakem, šedým, resp. černým

Váha (netto):

36 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 36 kg

Tato precizní italská značka sice nepatří mezi matadory High End, přesto je již uznávanou veličinou v kategorii Top. Vyniká naprosto nekompromisní konstrukcí, vynikajícím zvukem a skvělým designem, tak typickým pro jakýkoli italský produkt. Můžeme směle prohlásit, že Audia svými vlastnostmi překoná obvykle přístroje s dvou a více násobnou cenou ze světové extratřídy.

 Opravdový Top High End pro fajnšmekry, kteří nechtějí platit horentní sumy za mnohdy vyčpělé legendy. Kdo okusil kvalitu čisté třídy A, ten má většinou v otázce zesilovače jasno. Prozatím nikdo nesestrojil lépe hrající zesilovač, žádné jiné zapojení nemá tak hladký a nezkreslený zvuk. Jediným limitem je zbytek řetězce. Audia Flight 100 je reference!

 Když před nedávnem ohlásila Audia výrobu dostupných „trojkových“modelů, strhla se lavina zájmu a veškerá roční produkce byla rozprodána během dvou měsíců. To je v době přesycených trhů nevídané. Na druhou stranu se není čemu divit. Takto kvalitně provedené komponenty nenajdete ani v kategorii dvakrát dražší. Opravdová hodnota, žádný chvilkový přelud. U řady Strumento šel vývoj do takových extrémů, že i jinak oblíbené toroidní transformátory musely ustoupit ekvivalentům s UI jádry. I takto nepatrný rozdíl v reprodukci nebyl ignorován, vše je podřízeno jedinému cíli - co nejvěrnějšímu zvuku.

Design produktů Audia je dokonalý. Mistrovská je i úroveň zpracování. I vypnuté přináší produkty Audia radost z nevšedního designu. Solitéry, které dotvoří jakýkoli interiér. Kvalita připomíná švýcarské hodinky. Přesnost a nekompromisnost. Kvalita produktů Audia je dokonalá. Vše je vyráběno v malé manufaktuře poblíž Říma. S péčí, která jde do nejmenších detailů. Dokonale vyrobeno. Dokonale zabaleno. Jde sice o nákladné produkty, ale přesto se nám nezdají drahé…