Cambridge Audio Dig300 digitální koaxiální RCA kabel SPDIF 1 m

Akce
16 hodnocení
990 Kč –20 %
audioklub cambridge audio digital coaxial 300 series 1
990 Kč –20 % 790 Kč
Skladem (3 ks)

Nákupem ušetříte 200 Kč

Cenově dostupný kvalitní digitální koaxiální RCA (cinch) kabel, který je velmi vhodný k digitálnímu propojení komponentů Cambridge Audio. Zapojení RCA na RCA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koaxialní digitální kabel Cambridge Audio DIG300 vytváří odolné a kvalitní spojení mezi vašimi digitálními zdroji. Je ideální kabel pro mnoho digitálních zdrojů. Tento kvalitní koaxiální kabel je vhodný pro širokou škálu aplikací včetně připojení CD přehrávače, síťového streameru a nebo jiného digitálního hi-fi zdroje k DAC převodníku. Je také vhodný pro připojení AV zdrojů, jako je DVD přehrávač, set-top box nebo TV, k AV receiveru. Špičková kvalita stínění pro snížení zkreslení. Na rozdíl od levných kabelů používá DIG300 vynikající kvalitu dvojitého stínění pro ideální úrovně potlačení rušení. U mylarových i opletených clon je dosaženo maximální ochrany před elektrostatickým a elektromagnetickým rušením. Měkký polyetylénový plášť poskytuje pevný, ale flexibilní obal, který se snadno ohýbá ve stísněných prostorách. Používá kvalitní 24K pozlacené konektory. Další vynikající funkcí tohoto digitálního koaxiálního kabelu s vynikající hodnotou jsou konektory pozlacené 24K zlatem. Ty poskytují dlouhotrvající spojení po mnoho let používání. Odolné kovové zástrčky také poskytují dodatečné stínění. Maximalizujte výkon svých digitálních zdrojů a to za velmi dostupnou cenu s koaxiálním digitálním kabelem Cambridge Audio DIG300.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koaxiální RCA kabely (75Ω) S/PDIF / případně BNC (s RCA adaptéry)
Záruka: 2 roky
Zapojení: 1 RCA (cinch) na 1RCA (cinch)
Délka kabelu: 1 m

 

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro absolutní poměr kvality vůči ceně. Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Ani my někdy nechápeme, jak moc dobře ve své kategorii hrají. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio jedinečnou alternativu…