Cambridge Audio CXC V2 CD transport

Akce Tip
5 hodnocení
ZDARMAZDARMA
audioklub cambridge audio cxc v2 1
14 990 Kč
Skladem (1 ks)

Nákupem ušetříte 1 800 Kč

CD transport navržen speciálně pro komponenty nejnovější řady CX. Využívá legendární CD mechaniku se servem S3, řízeným 32bitovým mikroprocesorem s jádrem ARM7, který průběžně optimalizuje parametry laseru (jeho zaostření, výstupní úroveň i sledování stopy disku), takže CD mechanika pracuje spolehlivě a přesně. Má digitální koaxiální a optický výstup, který lze připojit k digitálním vstupům například k integrovaným zesilovačům Cambridge audio CXA81 a CXA61. 

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

CD transport řady CX výborně doplňuje integrované zesilovače CXA61 a CXA81. Má možnost zapojení přes firemní sběrnici v podobě oranžových koaxiálních konektorů. Díky nim proudí ovládací pokyny napříč všemi přístroji Cambridge Audio a ovládání je tak celkově pohodlnější. CXC lze také zavřít do skříňky a přesto pohodlně ovládat díky možnosti vyvést z 3,5 mm jacku externí čidlo pro dálkové ovládání.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CD/SACD přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.7 kg
Rozměry (Š x V x H): 430 x 85 x 315 mm
Barevné provedení: Lunární šedá (lunar grey)
Celkový jitter: < 140 pS
Výstupní impedance S/PDIF nebo optického TOSLINKu: < 75 ohmů
Výstupy: Digitální optický, digitální koaxiální SPDIF
Příslušenství: Dálkový ovladač včetně baterií, napájecí síťový kabel, kabel pro ovládání řídící sběrnice
Maximální spotřeba energie: 25 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu:: < 0.5 W

YouTube video na Thomas v němčině

 

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro absolutní poměr kvality vůči ceně. Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Ani my někdy nechápeme, jak moc dobře ve své kategorii hrají. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio jedinečnou alternativu…