WireWorld SILVER ECLIPSE Biwire propojky (JUMPSES)

Neohodnoceno
Značka: Wire World
7 190 Kč
Skladem

Set krátkých kabelů pro přemostění Bi-Wire terminálů stereo sestavy reproduktorů vhodné v kombinaci s reproduktorovým Single-Wire kabelem Wireworld Silver Eclipse.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od záznamových mikrofonů až po naše uši, čím lepší jsou články v audio řetězci, tím více hudebních detailů a výrazu slyšíme. Propojení Wireworld jsou navržena, testována a vyrobena tak, aby poskytovala zvukově nejtransparentnější cestu pro vaši hudbu. Jejich patentovaná vnitřní struktura DNA Helix se skládá z paralelních vláken ve vrstvených plochých vodičích, které vedou energii elektromagnetického signálu efektivněji než koaxiální kabely a kabely s kroucenými páry.

Wireworld RCA Interconnect Conductor Design

COMPOSILEX® 3 Izolace

Kromě výhod nejlepších materiálů vodičů je kompozitní izolace již třetí vývojová generace, COMPOSILEX 3 zachovává čistotu signálu tím, že minimalizuje triboelektrický šum lépe než jakýkoli konvenční nízkoztrátový izolační materiál, včetně DuPont Teflon®. COMPOSILEX 3 poskytuje výrazné vylepšení v oblasti živosti, zaostření a dynamického kontrastu. Díky těmto inovacím pokročily špičkové kabely Wireworld řady 8 v umění reprodukovat sílu a jemnost hudby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bi-wire propojky
Záruka: 2 roky
Design: Quad DNA Helix
Signálové vodiče: Množství: 4 | Měřidlo: 18AWG | 0,8 mm2
Materiál vodičů: OCC-7N Stříbrná měď
Izolace: Composilex 3
Konektory: Stříbrný OFC Uni-Term
Balení: 4ks