WireWorld OASIS Biwire propojky (JUMPOAS)

Neohodnoceno
Značka: Wire World
3 190 Kč
Skladem

Balení po 4 ks. Standardem jsou zakončení Pike nebo Banana. Standardní propojky jsou šest palců (6") dlouhé. S designem Tri-DNA Helix, bezkyslíkatou mědí (OFC) a izolací Composilex-3. Všechny zástrčkové kontakty jsou stříbrné OFC Uni-Term konektory.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od záznamových mikrofonů až po naše uši, čím lepší jsou články v audio řetězci, tím více hudebních detailů a výrazu slyšíme. Propojení Wireworld jsou navržena, testována a vyrobena tak, aby poskytovala zvukově nejtransparentnější cestu pro vaši hudbu. Jejich patentovaná vnitřní struktura DNA Helix se skládá z paralelních vláken ve vrstvených plochých vodičích, které vedou energii elektromagnetického signálu efektivněji než koaxiální kabely a kabely s kroucenými páry.

Wireworld RCA Interconnect Conductor Design

COMPOSILEX® 3 Izolace

Kromě výhod nejlepších materiálů vodičů je kompozitní izolace již třetí vývojová generace, COMPOSILEX 3 zachovává čistotu signálu tím, že minimalizuje triboelektrický šum lépe než jakýkoli konvenční nízkoztrátový izolační materiál, včetně DuPont Teflon®. COMPOSILEX 3 poskytuje výrazné vylepšení v oblasti živosti, zaostření a dynamického kontrastu. Díky těmto inovacím pokročily špičkové kabely Wireworld řady 8 v umění reprodukovat sílu a jemnost hudby.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bi-wire propojky
Záruka: 2 roky
Design: Tri DNA Helix
Signálové vodiče: Množství: 4 | Měřidlo: 24AWG | 0,2 mm2
Materiál vodičů: Měď bez obsahu kyslíku
Izolace: Composilex 3
Konektory: Silver-Clad OFC Uni-Term (Universal-Terminations)