Shunyata Research Venom EU7 Síťový filtr

9 hodnocení
ZDARMAZDARMA
venom eu7 1800x1200 1200x800
47 990 Kč
Skladem

Série Venom, 7 EU Schuko, vstup C19/ 20A nerez.

Venom EU7 byla navržena speciálně tak, aby se vešla za regál nebo skříň se všemi zásuvkami směřujícími nahoru pro snadné použití v komplexním zábavním systému.  Hezký design a kvalitní konstrukce z něj dělá ideální volbu pro video systémy, mediální systémy, záznamové systémy a high-end audio distribuci energie. Napájecí kondicionér je zařízení, které poskytuje ochranu proti přepětí a snížení hluku, zatímco napájecí distributor jednoduše distribuuje energii do více zásuvek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNOLOGIE

DESIGN DTCD® ‌DTCD® analýza je technika, která měří okamžitý proud přes nízkoimpedanční elektrické vodiče a kontakty. Používáme jej k optimalizaci návrhu, specifikace a konstrukce dílů a materiálů, abychom zajistili maximální výkon při dodání proudu v našich napájecích rozvaděčích a napájecích kabelech. ‌

CCI™ (‌IZOLACE KOMPONENTŮ NA KOMPONENTY) Moduly CCI™ v3 izolují rušení napájecího vedení z jedné komponenty na druhou. Tyto nové moduly ‌CCI™ byly původně vyvinuty v našich vojenských, vědeckých a lékařských výzkumných programech zobrazování. V současné době se s velkým efektem používají v elektrofyziologické srdeční chirurgii. Při použití v EU7 může být hluk snížen o více než -24 dB od 100 kHz do 10 MHz!

SBĚRNICOVÝ SYSTÉM ZPP-DS ZPP-DS (Zero-Point Power Distribution System) je exkluzivní napájecí sběrnice Shunyata Research vyrobená výhradně z masivní mědi OFE Alloy 101. ZPP-DS sjednocuje vnitřní kabeláž, výstupní kontakty a napájecí sběrnici do jediného nulového bodu elektrického kontaktu. To zlepšuje integritu kontaktů a výkon DTCD® tím, že eliminuje mnoho připojení svorek a zapojené kabeláže, které se vyskytují u jiných produktů.

SUPERIOR AC OUTLET Zvenčí vypadají všechny zásuvky AC podobně, kromě barvy, ale jakmile se podíváte dovnitř, jsou zde dramatické rozdíly, které lze snadno definovat. Běžná zásuvka, která je typická pro to, co se používá při stavbě nových domů a některé vysoce výkonné kondicionéry, má malé tělo, které snižuje průtok vzduchu a zemnicí pásek je vyroben z méně kvalitního cínu a niklu namísto slitiny mědi. Vnitřní proudové kontakty EU7 jsou mnohem větší než v běžných zásuvkách a jsou vyrobeny z vysoce kvalitní slitiny mosazi a mědi. Společný výstup se dotýká tenkého ostří nože. To může v průběhu času vytvářet oblouk a vytvářet uhlíkové usazeniny, což snižuje elektrickou integritu. Zásuvka EU7 má kontaktní systém s trojitým stíráním, který má široké kontaktní plochy, které uchopí zástrčku ze tří různých stran.

VYSOKOPROUDOVÝ PŘÍVOD AC Vstupy konektorů jsou velmi důležité pro výkon a konkrétně DTCD®. Většina kondicionérů energie používá všudypřítomný a podřadný vstup IEC C15. VENOM EU7 je vybaven IEC C19, který má větší elektrické kontakty a byl navržen speciálně pro průmyslové použití s ​​vysokou kapacitou a pro nepřetržitý provoz 16 A.

MODUL TRIDENT Modul TRIDENT poskytuje masivních 40 000 ampérů přechodové ochrany a snížení hluku v jediném kompaktním modulu. Obvody redukce šumu mají podobnou konstrukci jako filtry redukce šumu MPDA™ a CCI™. Obsahuje také obvody detekce poruch a LED indikátor stavu, který monitoruje jeho provoz. Modul byl navržen tak, aby byl vyměnitelný na místě pouze se dvěma svorkovnicemi.

VODIČE ArNi® VENOM EU7 je propojen s vlastními vodiči ‌ArNi® vyvinutými společností Shunyata Research. Tyto vodiče jsou „duté trubice“ VTX™ konstrukce, které jsou vyrobeny z čisté mědi OFE C10100 a následně ošetřeny procesorem KPIP™. Shunyata Research používá pro výrobu svých drátěných výrobků pouze měď nejvyšší čistoty, která je k dispozici. OFE Alloy 101 nebo C10100 je nejvyšší třída mědi s minimální čistotou 99,99 % a hodnocením vodivosti 101 % IACS.

OVLÁDÁNÍ VIBRACÍ Mechanické vibrace mohou být velmi destruktivní pro výkon systému. EU7 byl od svého počátku navržen tak, aby zahrnoval pokročilé formy kontroly vibrací, které zlepšují obnovu jemných hudebních detailů a nuancí. Všechny panely podvozku a vnitřní konstrukce jsou ošetřeny panely tlumícími vibrace. Každý výstup je izolován od šasi pomocí těsnění tlumícího vibrace, které snižuje vibrace přenášené AC kabely. Všechny vnitřní moduly, filtry a elektronika jsou zapouzdřeny ve směsi pohlcující vibrace.

PROCES KPIP™ „BLACKBIRD“ Každá EU7 je ošetřena patentovaným procesorem ‌KPIP™ společnosti Shunyata Research. „Proces inverze kinetické fáze“ dramaticky zkracuje dobu vypalování a výrazně zlepšuje zvukový výkon.

KRYOGENNÍ LÉČBA Mnoho elektrických součástí v EU7 je zpracováno ve vlastní pokročilé, počítačem řízené kryogenní laboratoři společnosti Shunyata Research.

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.4 kg
Vstupní napětí: 240 V
Výstupní napětí: 240 V neregulováno
Nadproudová ochrana: Hydraulický elektromagnetický jistič
Zásuvky / Konektory: INLET: IEC60320 C20, 7 ‘Euro‘ CEE 7/3
Technologie: Trident V3 Module, CCI™ v3 Filtr hluku
Kontstrukce: Vrchní deska z nerezové oceli, Tlumení vybrací (vnitřní), AC Outlet tlumící těsnění, Izolace Shunyata
Maximální trvalý proud: 16 Amps
Nejvyšší okamžitý proud: >100 Amps
Kabelový systém: Dual VTX vodiče (6mm), OFE C10100 Měď, Zpracováno KPIP
Rozměry: Šířka: 52.07cm, Tloušťka: 9cm, Výška: 12.5cm, Hmotnost: 3.4kg