Velodyne Impact MKII 10 Series

Neohodnoceno
Značka: Velodyne
16 990 Kč
Skladem u dodavatele

Nová řada subwooferů Impact MKII se řadí mezi základní, cenově dostupnou produkci výrobce, která se i zde může pochlubit zcela novým a vysoce výkonným zesilovačem MDP, který je navržený tak, aby generoval větší rezervní výkon i pro ty nejnáročnější pasáže. Měniče s velkým vychýlením jsou vybaveny dvou palcovými cívkami pro větší odvod tepla, zatímco vysoce efektivní konstrukce portů s klesajícím výkonem zaručuje neuvěřitelné basy.

Impact MKII Series nabízí dva modely s 10. a 12. palcovými reproduktory s výkonem 250W a 270W.
Klíčové vlastnosti:

Stabilita skříně

Subwoofery řady Velodyne Impact MK2 jsou vybaveny designem portu pro snížení rezonancí, který maximalizuje výkon basů a výstup při současném omezení veškerého hluku způsobeného pohybem vzduchu v portu, čímž se udržuje hudební přesnost a dynamický dopad.

Měniče nejvyšší kvality

Impact MK2 Series překonává ostatní subwoofery ve své třídě z velké části díky zcela novým měničům Velodyne s masivními magnety a 2 ”měděnými vinutými hlasovými cívkami. Dochází k přesné shodě se zesilovači MDP, což zajišťuje maximální basový výstup a výborné rozlišení.

Zesilovače maximálního dynamického výkonu (MDP)

Impact MK2 série Velodyne se může pochlubit zcela novým a vysoce účinným zesilovačem MDP pro basové frekvence. Zesilovače MDP, na rozdíl od návrhů IC amp, generují více rezervního výkonu pro přesnou reprodukci nejdůležitějších basových informací. Zesilovače MDP Velodyne jsou také konstruovány se dvěma jedinečnými ochrannými obvody, které zajišťují dlouhodobou spolehlivost.

Elegantní nový design

Řada Impact MK2 je důkazem, že nabídka cenové dostupnosti i výkonu neznamená, že také nemůžete nabídnout elegantní a moderní design. Krásné linie a křivky řady Impact mkII se dokonale hodí do těch nejstylovějších domácích dekorů. Náš akusticky neutrální design skříně se vyznačuje pevnou konstrukcí a zcela novým saténovým hladkým povrchem. Jedinečně tvarovaný přední rámeček a akcenty s vysokým leskem ztělesňují pozornost věnovanou detailům, díky které si společnost Velodyne získala světovou reputaci jako jméno premiéry v audio technologii po více než tři desetiletí.

Provedení v černé barvě - saténový hladký povrch

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Kategorie zařízení:

Subwoofery

Systém:

Aktivní s uzavřenou ozvučnicí

 

ZVUKOVÉ CHARAKTERISTIKY

Výkon zesilovače:

250W dynamický, 150W RMS (Class A-B)

Frekvenční rozsah:

32Hz - 140Hz ± 3dB
Low Pass Crossover: 50Hz - 200Hz

Fázový posun:

0° nebo 180°

Vstupní impedance:

65KΩ (LINE INPUT jacks), 1.2KΩ (SPEAKER LEVEL INPUT terminals)
Sensitivita: 1V (LINE LEVEL)

 

 

KONEKTIVITA

Vstupy:

RCA Line Level, LFE and Speaker Level inputs

Výstupy:

Left and right speaker level pass-through

MĚNIČE

Aktivní:

10" (254 mm), přední pozice (vyztužená vláknitá struktura kužele)

Pasivní:

-

ROZMĚRY

Výška:

345 mm

Šířka:

320 mm

Hloubka:

478 mm 

PROVEDENÍ

Povrchová úprava:

Černý odstín, saténový povrch

Ovládací prvky:

Ovládací prvky s konektivitou zadní strana

Váha (netto):

13,6 kg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Společnost Velodyne Acoustics je jednoznačně nejznámější a nejlépe světově hodnocený výrobce subwooferů. Inovativní konstrukce, precizní provedení a výjimečné zvukové vlastnosti si získaly široké uznání v řadách odborníků, audiofilů i nadšenců domácího kina. David Hall – zakladatel společnosti Velodyne

Zakladatel David Hall postavil svou vizi na myšlence omezení nebo úplného odstranění zkreslení zvuku reproduktorů. Poprvé využil svých znalostí z oblasti vývoje složitých součástí na přesné měření pohybu v roce 1983 při konstrukci zpětnovazebního systému HGS (servo s vysokým zesílením) používaného k měření a řízení pohybu velkých basových měničů. Výsledkem byly servem řízené subwoofery řady ULD (ultranízké zkreslení), které zaznamenaly revoluční úspěch významem srovnatelný s technologiemi na snížení šumu firmy Dolby Laboratories. Tato patentovaná technologie snížila zkreslení reproduktorů z tehdy standardní hodnoty 15–30% na dosud nepředstavitelnou úroveň pod 1% při 105dB. Společnost Velodyne tím vytvořila definici moderní kategorie subwooferů a do oblasti reprodukce hudby i domácího kina zavedla pojem reprodukce hlubokých, přesných a dynamických basů.

V dnešní době společnost Velodyne používá filozofii „úplné systémové konstrukce“, která je patrná na každém jejím výrobku. Toto jedinečné pojetí konstrukce reproduktorů je výsledkem spojení technických inovací ve stylu „Silicon Valley“ s výrobními technologiemi používajícími přísné tolerance, na jejichž spolupráci je postaven vývoj a výroba nejdokonalejších systémů reprodukce zvuku na světě.