Spendor Audio Stand Classic 2/3

Neohodnoceno
Značka: Spendor
39 990 Kč
Skladem

Stojan Spendor Classic byl vytvořen jako doplněk k reproduktoru Spendor Classic pro montáž na poličku/stojan. Stojan je navržen tak, aby každý model umístil do správné výšky pro nejlepší vyvážení zvuku při poslechu v sedě. Cena za pár.

Spendor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan na reproduktory Classic 2/3 od Spendor Audio

Stojan Spendor Classic je inovativní a vysoce efektivní technické řešení. Stojan je kompatibilní s policovou reprosoustavou Classic 2/3.

Skříň reproduktoru je díky stojanu podepřena čtyřmi štíhlými slitinovými sloupy. Sloupy jsou pevně svázány dohromady pomocí dvou nezávislých opracovaných nábojů z masivní slitiny. Výsledkem je zcela stabilní ultratuhá lehká nerezonanční struktura, která nezpůsobuje žádný rušivý hluk nebo vibrace, které by narušovaly přirozenou dynamiku, průhlednost, zvukovou scénu a detaily vaší hudby.

  • Elegantní praktický stojan na reproduktory, který umožňuje nejnáročnějším posluchačům realizovat absolutní maximální kvalitu zvuku z jejich reproduktorů Spendor Classic.
  • Každá součást je precizně opracovaná, aby byl zajištěn přímý kontakt kovů na každém spoji bez ohybů nebo vůle na jakémkoliv mechanickém rozhraní mezi jednotlivými součástmi.
  • Vše je navrženo a vyrobeno ve Velké Británii.

Cena je uvedena za pár.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k reproduktorům
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Rozměry (v x š x h): 425 x 268 x 326 mm
Hmotnost: 10 kg