Shunyata Research Alpha Ethernetový kabel

Neohodnoceno
21 990 Kč 22 710 Kč 23 430 Kč 24 150 Kč 24 870 Kč 25 590 Kč 26 310 Kč od 21 990 Kč
Skladem Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Ethernetový kabel, vyrobený technologií PMZ, je vybavený vlastním CMODE filtrem, který účinně snižuje zkreslení, vyvolané vysokofrekvenčním šumem. Používá špičkové konektory německé firmy Telegartner, PTFE dielektrikum, je stíněný (oplet) a impedančně vyhovuje kategorii 6A (umožňuje přenosovou rychlost 10 Gigabit/s a poskytuje šířku přenosového pásma 500 MHz). Dodává se ve standardní délce 1,5 m, případně je možné kabel objednat i ve větší délce(příplatek za 0,25 m je 720 Kč). Požadavek na delší kabel prosím uvést do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNOLOGIE

 
Shunyata Research digitalní kabely jsou vyráběny pomocí ‌Precision Matched Z (‌‌PMZ) konceptu. To znamená, že tolerance povrchu vodiče, vytlačování dielektrika a přesnost opleteného stínění jsou udržovány pouze v nepatrných odchylkách. Aby bylo dosaženo těchto nízkých tolerancí, musí vytlačovací a splétací stroje běžet během výrobního procesu na čtvrtinovou rychlost. Výsledkem je lepší výkon díky redukci „jitteru signálu“ vyvolaného kabelem. (Poznámka: Z znamená impedanci).
 

ArNi® je typ drátu vytvořený společností Shunyata Research navržený tak, aby byl drátem nejvyšší kvality, který je k dispozici pro zvukové účely. Začíná to nejvyšší dostupnou mědí – OFE C10100 nebo Ohno (single crystal). Poté se formuje do virtuálních dutých trubic, které eliminují nežádoucí efekty a zkreslení vířivými proudy. Kromě toho drát prochází patentovaným procesem KPIP™.
 
 
 
Shunyata Research používá pro výrobu svých drátových výrobků pouze kvalitní měď nejvyšší čistoty. ‌‌OFE 101 (Alloy) nebo ‌‌C10100 je nejvyšší třída mědi s minimální čistotou 99,99 % a hodnocením vodivosti 101 % IACS. OFE je zkratka pro bezkyslíkový elektrolyt a nahrazuje termín OFHC (bezkyslíková vysoká vodivost). ‌‌C10100 je jediný druh mědi, který je doložen písemným certifikátem čistoty. Certifikováno ASTM F68 ‌‌C10100.
 
 
 
Common-node noise - tedy šum společného uzlu je jiný než diferenciální šum a je mnohem obtížnější jej měřit a eliminovat. Pro co nejčistší zvukový signál společnost Shunyata Research vyvinula filtr CMode, který účinně snižuje šum v běžném režimu, aniž by trpěl efekty zvukové komprese spojené s konvenčními filtry. Snižuje zkreslení vysokofrekvenčního šumu a zároveň poskytuje analogovou přirozenost a hmatatelné ticho na pozadí, které uzavírá propast mezi digitálními a analogovými systémy. – Snižuje šum v běžném režimu.

 

 

conn-telegartner

Telegartner

Ethernetový konektor Telegartner je vyroben v Německu a v testech laboratorních testů obstál nejlépe. Jeho celokovová konstrukce poskytuje stínění mezi páry vodičů a eliminuje vnější rušení.

 

KPIP™ PROCESSING(zpracování)

Vlastní firemní proces inverze kinetické fáze od společnosti Shunyata Research zahrnuje čtyři dny nepřetržitého zpracování KPIP™, které dramaticky zkrátí dobu zahoření a výrazně zlepší zvukový výkon, přináší uvolněnou a zároveň realistickou prezentaci.

KPIP Blackbird Processor
 
KPIP™ (‌‌proces inverze kinetické fáze) vyvinul Caelin Gabriel po letech výzkumu základních příčin různých efektů, jako je zahoření, směrovost drátu a účinky kryogenního ošetření. Zjistil, že existuje základní základní princip, který zahořování a kryogenika řeší pouze „částečně“. Jakmile byl pochopen hlavní princip tohoto procesu, tak bylo možné vytvořit zpracovatelskou techniku a stroj, které by mohly prakticky eliminovat potřebu zahořování a kryogenního zpracování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ethernetové kabely síťové (RJ45)
Záruka: 2 roky
Technologie/typ kabelu: PMZ CAT-6a
Vodiče: ArNi ® OFE
Dielektrikum: PTFE
Konektory: Telegartner
Modul CMODE: ano / 1 kus
Zpracování KPIP: 4 dny
Standardní délka setu: 1,5 m
Zajištění bezpečnosti: Zajištění bezpečnosti: Testy kontinuity a polarity – dvěma techniky HiPOT testuje porušení izolace při 1 200 VAC
Zapojení: 1x Ethernet RJ-45 na 1x Ethernet RJ-45