Roksan SPEED CONTROL XPS 7

Neohodnoceno
Značka: Roksan
17 990 Kč
Skladem

Nejvíce cenově přístupný gramofonový napájecí zdroj Roksan byl navržen pro spolupráci s celou řadou Xerxes. V nabídce nahrazuje model XPS1 a nabízí výrazné zlepšení řízení rychlosti otáček. Namísto výměny celého XPS1, jej můžete odeslat do továrny, kde bude vyměněna pouze řídicí deska.

History | Roksan | Blog | Monitor Audio

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Roksan byla v roce 1985 založena absolventy univerzity Tufanem Hashemi a Tourajem Moghaddam. Jméno Roksan je odvozeno od jména Roxana, dcery perského krále Dariuse. To úzce odráží perské dědictví a kořeny Hashemi a Moghaddamu. Mnoho z názvů produktů má odkazy na jména měst, míst a slavných lidí z Persie. Roku 2016 získali Roksan britští výrobci reproduktorů Monitor Audio. S Monitor Audio Roksan reviduje a vylepšuje stávající produkty a vyvíjí inovativní a žádoucí nové produkty.

Gramofonový napájecí zdroj Roksan Speed Control XPS 7 je fantastický upgrade, nabízí výrazné zlepšení řízení rychlosti otáček gramofonu Roksan Xerxes a celé řady Xerxes.

Model XPS 7 zajišťuje konzistentní a přesné ovládání gramofonu Xerxes. Je elektronicky přepínatelný mezi 33 a 45 otáčkami za minutu, takže je super snadný k použití.

XPS7 může nahradit starší jednotky XPS1 a nabídnout dramatická vylepšení v řízení rychlosti a rytmu, podle závazku společnosti Roksan Audio nabízet nepřetržité aktualizace a vylepšení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Výstupní napětí: 16.5 Vac ±0.5 V ac rm s (33 rpm) / 16.5 Vac ±0.5 V ac rm s (45 rpm)
Fáze: 90 stupňů ± 5 stupňů
DC offset: <50 mV
THD+N: < 0.1%
Výstupní impedance: < 0.5 ohm
Rozměry: 90 x 50 x 140mm