Roksan Shiraz

Neohodnoceno
Značka: Roksan
110 990 Kč
Skladem u dodavatele

Gramofonová přenoska typu MC (Moving Coil) Shiraz byla vybavena jehlou s nejlepším hrotem na světě. Gyger II má úzký profil ("superfine"), který nabízí vynikající sledování drážky gramofonové desky, skvělou detailnost a nízkou hlučnost.

History | Roksan | Blog | Monitor Audio

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Roksan byla v roce 1985 založena absolventy univerzity Tufanem Hashemi a Tourajem Moghaddam. Jméno Roksan je odvozeno od jména Roxana, dcery perského krále Dariuse. To úzce odráží perské dědictví a kořeny Hashemi a Moghaddamu. Mnoho z názvů produktů má odkazy na jména měst, míst a slavných lidí z Persie. Roku 2016 získali Roksan britští výrobci reproduktorů Monitor Audio. S Monitor Audio Roksan reviduje a vylepšuje stávající produkty a vyvíjí inovativní a žádoucí nové produkty.

MC gramofonová přenoska Roksan Shiraz s jehlou s nejlepším hrotem na světě, pro vynikající sledování drážky gramofonové desky, skvělou detailnost a nízkou hlučnost.

Roksan Shiraz je špičková přenoska, která je díky svému stylusu Gyger II schopna vynikajících hudebních detailů. Švýcarský model Gyger II má velmi jemný profil, který nabízí vynikající sledovací schopnosti, úžasné vyhledávání detailů a nízký povrchový šum. Tělo je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny a je opatřeno robustním, generátorem jedinečně připevněným k tělu se třemi hroty, což mu umožňuje přesné seřízení a spojení bez použití lepidel vyvolávajících zkreslení. Sonicky jsou extrémy frekvence dobře integrovány s jasným přesným středním rozsahem, hlubokými, obratnými basy a otevřenými a rozšířenými výškami.

  • Vynikající detailnost
  • Snadné sledování dráhy
  • Úplná absence komprese
  • Plochá frekvenční odezva přesahující 30 kHz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosky
Záruka: 2 roky
Typ: Moving coil
Výstup: 0,21 mV/cm/s (RMS) 1,05 mV @ 5 cm/s zaznamenaná rychlost
Hrot: Gyger II
Konzola: Hliníková trubka
Sledovací hmotnost: 2,2 - 2,5 g (doporučeno 2,4 g)
Tělo přenosky: Pevná hliníková slitina
Upevnění generátoru: Unikátní 3 bodové pevné upevnění
Upevnění přenosky: Standardní středy 12,7 mm
Doporučené zatížení: 30 - 100 ohmů (doporučeno 100 ohmů)
Impedance cívky: 24 ohmů
Frekvenční odezva: 15 Hz - 30 kHz
Separace kanálů: 30 dB
Hmotnost: 8,2g