Roksan K3 Integrovaný zesilovač

Neohodnoceno
Značka: Roksan
47 990 Kč
Skladem

Díky elegantnímu designu a přítomnosti linky aptX Bluetooth je K3 zesilovač, který ocení nejen nároční audiofilové, ale i mladší fanoušci hudby. Silný koncový zesilovač poskytuje plné basy a vyjímečnou zvukovou scénu. Hudbu lze streamovat přes Bluetooth z Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu také ve vysokém rozlišení. Funkčnost
zesilovače zvyšuje rovněž integrovaný gramofonový předzesilovač pro gramofonové přenosky MM. Nejdůležitější však je, že integrovaný zesilovač K3 je fantastický produkt za přiměřené peníze.

History | Roksan | Blog | Monitor Audio

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roksan byla založena v roce 1985 univerzitními absolventy s perskými kořeny Tufanem Hashemi a Tourajem Moghaddam. Jméno Roksan je odvozeno od jména Roxana, dcery perského krále Dariuse. Roku 2016 získali Roksan britští výrobci reproduktorů Monitor Audio. Nabytí společnosti Roksan společností Monitor Audio zvýšilo kvalitu, žádostivost a sílu všech produktů obou značek.

Integrovaný zesilovač Roksan K3 s elegantním designem, MM phono vstupem a aptX Bluetooth, fantastický produkt za přiměřené peníze.
Integrovaný zesilovač K3 nabízí elegantní a uživatelsky příjemnou odpověď pro dnešní náročné milovníky hudby. Integrovaný gramofonový předzesilovač pro gramofonové přenosky MM a pět vstupů z něj činí flexibilní produkt pro všechny druhy zvukových zdrojů. Technologie Bluetooth aptX navíc umožňuje streamovat hudbu z jakéhokoli zařízení podporujícího technologii Bluetooth pro vysoce kvalitní a bezchybné bezdrátové připojení.
Výkon 140 W (RMS) na kanál (do 8 Ohmů) a silný koncový zesilovač, který poskytuje plné basy, zaručují širokou detailní zvukovou scénu pro skutečně poutavý hudební zážitek. Vysoce kvalitní komponenty, desky a transformátory jsou použity pro optimální kvalitu zvuku a spolehlivost. Nejdůležitější však je, že integrovaný zesilovač K3 je fantastický produkt za přiměřené peníze.


Přednosti produktu:
- Integrovaný zesilovač s aptX Bluetooth
- MM phono vstup
- Pět dalších linkových vstupů pro jiné zdroje
- Symetrické rozložení zesilovače
- Vysoce kvalitní relé pro výstup signálu
- Přepínatelný bypass vstup
- Výstupy předzesilovače
- Sluchátkový výstup

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky
Typ zesilovače: Třída-AB
Linková vstupní citlivost: 440 mV @ 140 W / 8 ohms
Zdroj napájení: 550 VA toroidní transformátor
Harmonické zkreslení: <0.005 % (1 kHZ - 14 W @ 8 ohms)
Vstupy: 5x RCA, MM phono, aptX Bluetooth, Bypass
Výstupy: Repro (L a P), pre-amp, 3.5 mm sluchátkový
Frekvenční odezva: <3 Hz - >100 kHz (-3 dB)
Spotřeba energie: 8 ohmů = <330 W, 4 ohmů = <550 W
Výkon na kanál: > 140 W (8 ohmů) / > 220 W (4 ohmů)
Zisk: 37.5 dB (75x)
Poměr S/Š: >90 dB
Rozměry: 432 x 102 x 380 mm
Hmotnost: 14 kg
Barva: Opium