Pro-Ject X-tension 12 Evolution

Neohodnoceno
Značka: Pro-Ject
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
project Xtension 12 Evolution 1 1000x1000
111 690 Kč
Na objednávku Na objednávku Skladem u dodavatele Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Pro-Ject X-tension 12 Evolution - luxusní gramofon bez kompromisů s 12" ramenem z uhlíkových vláken – Pro-Ject 12cc Evolution a magnetickým nadnášením. Tento nepřekonatelný technický základ je doplněn extrémně tichým hnacím motorem a integrovaným Speed Boxem SE, který přesně řídí otáčky a umožňuje elektronické přepínání a korekci rychlosti otáčení talíře. Všechny hifi nadšence jistě potěší, že výroba i nadále probíhá u nás v České republice v SEV Litovel. Dodáván je bez přenosky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To nejlepší od výrobce Pro-Ject v klasickém, stylovém "retro" hávu. Špičkový gramofon Xtension 12 Evolution, který byl navržen a sestrojen s neomezeným rozpočtem tak, aby v Pro-Jectu ukázali co dovedou. Klasický analogový koncept z osmdesátých let vyrobený s absolutní mechanickou přesnosti v kombinaci s nejlepšími technologiemi, dostupnými v současnosti. Výsledkem je špičkový zvuk a vyjímečný design.

Xtension 12 Evolution dostal vylepšené magnetické řešení podstavy - magneticky "odpružené" nožky, díky kterým gramofon v podstatě "levituje" na vzduchovém polštáři a nedotýká povrchu. Spojte toto řešení s hmotností gramofonu (25 kg) a je jasné, že vibrace nedostanou sebemenší šanci narušit váš jedinečný poslechový zážitek, který tento gramofon nabízí. Základna ramene na Xtension 12 Evolution také těží z „vysoké hmotnosti“ a je izolována od hlavní desky vrstvou sorbothanu.

Talíř je velmi těžký (5,7 kg), vyrobený ze speciální slitiny kovů, s vnitřní stranou tlumenou Sorbotanem. Vrchní část je tvořena recyklovanými vinyly, které tvoří výborný podklad pro vinylové desky. Celá tato "sendvičová" konstrukce je následně velice pečlivě vyvážena.

 

Technické parametry

Rychlost: 33 a 45 rpm (elektronicky), 78 rpm (manuálně)

Pohon: Řemínkový

Integrovaný Speed Box SE

Talíř: průměr: 300 mm, hmotnost 5,7 kg

Odchylka rychlosti: ± 0,09 %

Kolísání otáček: ± 0,01 %

Odstup signál / šum: - 73 dB

Rameno: 12" Pro-Ject 12cc Evolution (ef. délka 304,8 mm), hmotnost 10,5 g

Přesah: 13,2 mm

Přítlak: 10 - 35 mN

Rozměry (Š x V x H): 550 x 250 x 450 mm

Hmotnost: 25 kg

Výstup: 5-pin DIN

Součástí dodávky: Protiprachový plexi kryt, závaží 4 - 7, 6 - 9, 8 - 12 a 10 - 15 g, kabel Connect it 5P-C, přítlačné závaží Record puck

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofony
Záruka: 2 roky