Pro-ject 2 - Xperience SB S-Shape Piano Black

Tip
Neohodnoceno
Značka: Pro-Ject
ZDARMAZDARMA
pro ject 2 xperience sb s shape piano
47 590 Kč
Skladem u dodavatele

Pro-ject 2 - Xperience SB S-Shape - luxusní limitovaná edice audiofilského gramofonu s 9" S-shape ramenem. Všechny hifi nadšence jistě potěší, že výroba i nadále probíhá u nás v České republice v SEV Litovel. Dodáván je bez přenosky.

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 - Xperience SB S-Shape z limitované edice designových gramofonů s ramenem ve tvaru S nabízí robustní šasi na třech tlumených (sorbotanových) výškově nastavitelných podstavách, které efektivně redukují vibrace z okolí. Otřesům odolný precizně vyvážený 2 kg těžký talíř z MDF kompozitu sendvičové konstrukce a kvalitní hlavní ložisko s teflonovým povrchem v bronzovém pouzdře jsou další atributy špičkového audiofilského gramofonu.

Důležitou součástí je také integrovaný speed box pro pohodlné přepínání rychlostí i kontrolu otáček a akrylový protiprachový kryt. Tichý hnací motor je kvůli zamezení přenosu vibrací z motoru důsledně oddělen od šasi pomocí zavěšení a odpružení. 9" rameno S-shape z velice pevného, a přitom lehkého materiálu umožňuje díky kvalitní headshell snadnou a rychlou výměnu přenosky a zároveň dovoluje provádět veškerá potřebná nastavení pro dokonalé sledování drážky

Všechny tyto vlastnosti jsou předpokladem pro dokonalý poslechový zážitek, audiofilskou zvukovou kvalitu a činí tak 2-XPERIENCE SB S-SHAPE jednoznačným favoritem, co se týká poměru cena / výkon.

 

Technické parametry

Rychlost: 33 nebo 45 rpm, s elektronickou změnou rychlosti otáček

Pohon: Řemínkový

Přenoska: Bez přenosky

Talíř: Kovový, průměr 300 mm

Kolísání otáček: ± 0,08 %

Odchylka rychlosti: ± 0,5 %

Odstup signál / šum: 70 dB

Rameno: 9" (hliníkové – efektivní délka ramene 230 mm)

Přesah: 18 mm

Rozměry (Š x V x H): 460 x 160 x 360 mm – s protiprachovým plexi krytem.

Hmotnost: 7,7 kg

Výstup: Cinch (RCA)

Příslušenství: RCA kabel, protiprachový plexi kryt

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.7 kg