Pro-Ject 1- Xpression Classic S-Shape Piano Black

Tip
Neohodnoceno
Značka: Pro-Ject
ZDARMAZDARMA
pro ject 1 xpression classic s shape piano
33 590 Kč
Skladem u dodavatele

Pro-Ject 1- Xpression Classic S-Shape - designový audiofilský gramofon s kvalitním ramenem 8,6" ve tvaru S. Všechny hifi nadšence jistě potěší, že výroba i nadále probíhá u nás v České republice v SEV Litovel. Dodáván je bez přenosky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1-XPRESSION CLASSICS S-SHAPE nabízí robustní šasi na třech tlumených výškově nastavitelných podstavách, které efektivně redukují vibrace zokolí. Těžký, otřesům odolný a precizně vyvážený hliníkový talíř sendvičové konstrukce s tlumením z TPE, přebírá mnoho konstrukčních prvků z audiofilské řady X-tension. Vysoce kvalitní hlavní ložisko s teflonovým povrchem v bronzovém pouzdře je další z atributů špičkového audiofilského gramofonu.

Důležitou součástí je také motor s přesnou elektronickou kontrolou rychlosti, který zajišťuje dokonalou stabilitu otáčení talíře a je kvůli zamezení přenosu vibrací důsledně oddělen od šasi systémem zavěšení a odpružení.

8,6" hliníkové S rameno S-shape z velice pevného, a přitom lehkého materiálu umožňuje díky kvalitní headshell snadnou a rychlou výměnu přenosky a zároveň dovoluje provádět veškerá potřebná nastavení pro dokonalé sledování drážky. Výsledkem je přirozený zvuk s pevným basem a jemným detailem.

Všechny tyto vlastnosti jsou předpokladem pro dokonalý poslechový zážitek i audiofilskou zvukovou kvalitu a činí tak z tohoto gramofonu jednoznačného favorita, co se týká poměru cena / výkon. Dodáván je včerné barvě spovrchovou úpravou vevysokém lesku. Součástí balení je také RCA kabel a protiprachový plexi kryt.

 

Technické parametry

Rychlost: 33 nebo 45 rpm, s manuální změnou rychlosti otáček

Pohon: Řemínkový

Talíř: 300 mm, 1,65 kg

Odchylka rychlosti: ± 0,15 %

Kolísání otáček: ± 0,09 %

Rameno: S-Shape 8,6" (efektivní délka 218,5 mm), hmotnost 8 g, hliníkové

Přesah: 22 mm

Přítlak: 0 - 30 mN

Rozměry: 415 (Š)× 130 (V)× 335 (H) mm

Hmotnost: 5,5 kg

Výstup: Cinch (RCA)

Příslušenství: RCA kabel a protiprachový plexi kryt

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg