WireWorld PLATINUM STARLIGHT 8 USB 2.0 C to A (P2CA)

Neohodnoceno
Značka: Wire World
16 990 Kč
Skladem (1 ks)

Díky průlomové kvalitě zvuku se USB audio kabely Wireworld Platinum Starlight staly průmyslovým standardem na celé desetiletí. Platinum Starlight 8 pokračuje v této tradici s pevnými stříbrnými vodiči, elegantními zástrčkami z uhlíkových vláken, exkluzivní geometrií Uni-Path a ultratichou izolací Composilex 3. Kabel je také vybaven dvojitým stíněním a plně izolovaným a filtrovaným napájecím vodičem pro maximální čistotu zvuku. Tyto pokročilé konstrukční prvky a vylepšené materiály dělají z Platinum Starlight 8 USB dokonalý kabel pro realistickou reprodukci hudby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní technologie pro ještě dynamický zvuk

Provedení Symmetricon a Uni-Path poskytují výhody srovnatelné s provedením DNA Helix, jsou však vyšší než dříve kabely menších průměrů v nižších cenových hladinách. Obě technologie, Symmetricon i Uni-Path, zvyšují přenos elektromagnetických signálů a stínění. Tyto inovace v kabelech Wireworld umožňují umožnit z původního signálu co nejvíce informací tak, aby se k posluchači dostal co nejživější zvuk.

Díky kovům prémiové kvality lze dosáhnout té nejlepší vodivost

Často se setkáváme s názorem, že průměr reproduktorového kabelu je vším co je na kabelu podstatné. Rozměr kabelu sice může způsobit rozdíl, ale léta vývoje přinesla výsledek, že častokrát kvalita zvuku více záleží na návrhu samotného kabelu a materiálu, který se použije pro vodiče. Právě tento fakt je hlavním důvodem, kvůli kterému se vývojáři ve Wireworld soustředí na hledání způsobu provedení, který je pro daný kabel nejefektivnější spolu s co nejvhodnějším materiálem v dané cenové kategorii. Kabely Wireworld využívají v nižších třídách bezkyslíkatou měď a špičkové řady kabelů jsou tvořeny stříbrem nejvyšší třídy OCC-7N s čistotou 99,9999999%

COMPOSILEX® 3 Izolace

Kromě výhod nejlepších materiálů vodičů je kompozitní izolace již třetí vývojová generace, COMPOSILEX 3 zachovává čistotu signálu tím, že minimalizuje triboelektrický šum lépe než jakýkoli konvenční nízkoztrátový izolační materiál, včetně DuPont Teflon®. COMPOSILEX 3 poskytuje výrazné vylepšení v oblasti živosti, zaostření a dynamického kontrastu. Díky těmto inovacím pokročily špičkové kabely Wireworld řady 8 v umění reprodukovat sílu a jemnost hudby.

Doplňkové parametry

Kategorie: USB kabely
Záruka: 2 roky
Design: Uni-Path
Signálové vodiče: Množství: 3 | Měřidlo: 28AWG | 0,08 mm2
Materiál vodiče: čisté stříbro
Izolace: Composilex 3
Konektory: Pozlacené 24K zlatem s karbonovými vlákny
Impedance: 90 ohmů