NorStone Walk Stand

Neohodnoceno
Značka: Norstone
3 990 Kč
Skladem

Elegantní černý stojan pro reproduktory, kombinující dynamiku a stabilitu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojany pro reproduktury NorStone patří na evropském trhu k stálicím a jsou vyhlášené svou kvalitou a poměrem výkon-cena.
Domácí výzdoba interiéru se stává komoditou pro každého. Ať už je váš styl jakýkoliv, design NorStone má pro vás řešení. NorStone design spojuje funkčnost a krásu, k bezpečnému udržení Vašich reproduktorů, bez zohyzdění Vašeho interiéru. Jelikož je cílem společnosti vytvářet moderní designové stojany dosažitelné více lidem, jsou výrobky NorStone cenově dostupné.

Dokonale vyčnívajíc na svém lakovaném skleněném podstavci, stejně jako egyptský bůh, Walk Stand kombinuje dynamiku a stabilitu. Jeho originální design zvýrazní reproduktory, které umístíte na jeho vrcholu. Vaše kabely můžete skrýt uvnitř jedné z trubek, bez ohledu na jejich průměr a zachovat tak elegantní linii stojanu. Desky jsou vybaveny absorpční nohou a měkkými protiskluzovými gumovými podložkami, které vám umožní umístit reproduktor velmi bezpečně. Budou poskytovat potřebné oddělení, pro bezvadnou funkčnost reproduktoru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany pro reproduktory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12.3 kg
Celkové rozměry (Š x V x H): 266 x 722 x 332 mm
HORNÍ DESKA (Š x H): 160 x 195 mm
Tloušťka: 10 mm
Maximální zatížení: 30 kg
DOLNÍ DESKA (Š x H): 266 x 332 mm
Materiál stojanu: ocel/tvrzené sklo
Barevné provedení: černá/černé sklo
Cena za: pár

Norstone - Francouzský šarm a elegance. Nádherné stojany a nábytek, který je pro dnešní systémy nepostradatelný. Velký výběr umožňuje začlenění do většiny klasických i moderních interiérů. Kvalitní zpracování předurčuje použití hlavně na High-End aparatury, cenová dostupnost ale umožňuje širší využití. Najdete zde nábytek jak pro estéty, tak i pro audio fanatiky. Do Norstone se snadno zamilujete na první pohled!