NorStone Vintage Stand

Neohodnoceno
Značka: Norstone
5 290 Kč
Skladem

NorStone Vintage Stand je model speciálně navržený pro vysoce výkonné vintage reproduktory. Zvednutím vašich vintage reproduktorů do výšky uší poskytuje NorStone Vintage Stand lepší podmínky poslechu a zároveň snižuje škodlivé vibrace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reproduktorový stojan NorStone Vintage Stand je ideální pro umístění velkých vintage reproduktorů.

Přijímá robustní ocelovou konstrukci spočívající na zemi gumovými podložkami pro optimální odvod vibrací. Tento stojan na reproduktory NorStone Vintage Stand má  ideální výšku , což umožňuje umístění vintage reproduktorů do výšky uší pro optimální podmínky poslechu. NorStone Vintage Stand pro vintage reproduktory také těží ze šikmého profilu pro optimalizaci fáze přidruženého reproduktoru tak, aby posluchač vnímal různé frekvence efektivněji. Vaše vintage reproduktory tak mohou pracovat v lepších podmínkách, což zaručuje vyšší přesnost poslechu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany pro reproduktory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.42 kg
Vnější rozměry (Š x V x H): 380 x 260 x 280 mm
Struktura: Kov
Barva: Černá
Nosnost: 60 kg

Norstone - Francouzský šarm a elegance. Nádherné stojany a nábytek, který je pro dnešní systémy nepostradatelný. Velký výběr umožňuje začlenění do většiny klasických i moderních interiérů. Kvalitní zpracování předurčuje použití hlavně na High-End aparatury, cenová dostupnost ale umožňuje širší využití. Najdete zde nábytek jak pro estéty, tak i pro audio fanatiky. Do Norstone se snadno zamilujete na první pohled!