NorStone Esse CURVE

Neohodnoceno
Značka: Norstone
10 990 Kč
Momentálně nedostupné

Moderní prohnutý komponentový rack v kombinaci temperovaného skla a oceli. Vhodný k TV se zakřivenou obrazovkou. Černý satén/Černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hi-Fi nábytek NorStone patří na evropském trhu k stálicím a je vyhlášený svou kvalitou a poměrem výkon-cena.
Domácí výzdoba interiéru se stává komoditou pro každého. Ať už je váš styl jakýkoliv, bez ohledu na druh elektroniky, jaký potřebujete do domu, design NorStone má pro vás řešení. NorStone design spojuje funkčnost a krásu, k bezpečnému udržení Vaší Hi-Tech TV s plochou obrazovkou, Vašeho Hi-Fi systému, systému domácího kina nebo Vašeho oblíbeného gramofonu, bez zohyzdění Vašeho interiéru. Jelikož je cílem společnosti vytvářet moderní designový nábytek dosažitelný více lidem, jsou výrobky NorStone cenově dostupné.

AV stolek ESSE Curve byl speciálně navržen pro novou generaci zakřivených obrazovek. Dokonale doplňuje oblíbenou řadu NORSTONE. Se svým elegantním černým provedením, ESSE Curve shromáždil všechny kvality, potřebné pro instalaci kompletního systému domácího kina. Jeho robustní architektura umožňuje podporovat jakékoliv až 60 palcové obrazovky a spodní police mohou pojmout všechny audiovizuální zařízení. Tento nábytek se dokonale oddal modernímu vzhledu nové řady obrazovek.

Doplňkové parametry

Kategorie: TV stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 42 kg
Celkové rozměry (Š x V x H): 1500 x 529 x 460 mm
POLICE A (Š x H): 1440 x 400 mm
POLICE B (Š x H): 1440 x 400 mm
POLICE C (Š x H): 1440 x 400 mm
Výška mezi policemi: 189 mm - 189 mm - 189 mm
Barevné provedení: černý rám/černé sklo

Norstone - Francouzský šarm a elegance. Nádherné stojany a nábytek, který je pro dnešní systémy nepostradatelný. Velký výběr umožňuje začlenění do většiny klasických i moderních interiérů. Kvalitní zpracování předurčuje použití hlavně na High-End aparatury, cenová dostupnost ale umožňuje širší využití. Najdete zde nábytek jak pro estéty, tak i pro audio fanatiky. Do Norstone se snadno zamilujete na první pohled!