NorStone Bergen AV 2

Neohodnoceno
Značka: Norstone
9 990 Kč
Skladem u dodavatele

AV nábytek pro audiofily, určený pro AV sortiment, HiFi systémy či ploché obrazovky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hi-Fi nábytek NorStone patří na evropském trhu k stálicím a je vyhlášený svou kvalitou a poměrem výkon-cena.
Domácí výzdoba interiéru se stává komoditou pro každého. Ať už je váš styl jakýkoliv, bez ohledu na druh elektroniky, jaký potřebujete do domu, design NorStone má pro vás řešení. NorStone design spojuje funkčnost a krásu, k bezpečnému udržení Vaší Hi-Tech TV s plochou obrazovkou, Vašeho Hi-Fi systému, systému domácího kina nebo Vašeho oblíbeného gramofonu, bez zohyzdění Vašeho interiéru. Jelikož je cílem společnosti vytvářet moderní designový nábytek dosažitelný více lidem, jsou výrobky NorStone cenově dostupné.

Řada Bergen rychle vystoupila ze sortimentu NORSTONE jako oblíbený nábytek audio fanoušků. Bergen AV nyní zdokonaluje tento velmi účinný koncept. Tuhost byla zvýšena cestou připevnění polic mezi různé části nohou. Každá úroveň, včetně spodní, má své vlastní hroty a systém. Takže se tento kus nábytku stává drahocenným spojencem proti vibracím. Bergen AV 2, s 3 velkými policemi, je ideální pro top AV sortiment a hi-fi systémy. Jeho horní plocha má ideální výšku pro vaši plochou obrazovku. Přizpůsobí se dobře jak pro video tak pro HiFi. Oceníte zarovnání polic s nábytkem Bergen 2. Obojím nábytkem dohromady vznikne velmi pěkná kombinace. 

Doplňkové parametry

Kategorie: HiFi stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
Celkové rozměry (Š x V x H): 1058 x 529 x 500 mm
POLICE A: 460 x 402 mm
POLICE B: 460 x 402 mm
POLICE C: 460 x 402 mm
Tloušťka (A, B, C): 8 mm
Maximální zatížení (A, B, C): 40 kg
Výška mezi policemi: 182 mm - 242 mm
Barevné provedení: černá/černá

Norstone - Francouzský šarm a elegance. Nádherné stojany a nábytek, který je pro dnešní systémy nepostradatelný. Velký výběr umožňuje začlenění do většiny klasických i moderních interiérů. Kvalitní zpracování předurčuje použití hlavně na High-End aparatury, cenová dostupnost ale umožňuje širší využití. Najdete zde nábytek jak pro estéty, tak i pro audio fanatiky. Do Norstone se snadno zamilujete na první pohled!