NorStone Bergen 2

Neohodnoceno
Značka: Norstone
7 990 Kč
Skladem u dodavatele

Zvýšená tuhost tohoto Hi-Fi stolku umožňuje vyšší zatížení. Každá z polic je posazena na vlastních hrotech, čímž se zabraňuje přenos vibrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hi-Fi nábytek NorStone patří na evropském trhu k stálicím a je vyhlášený svou kvalitou a poměrem výkon-cena.
U tohoto Hi-Fi nábytku NorStone Bergen 2 je především kladen důraz na design a na účelnost. Zvýšená tuhost tohoto Hi-Fi stolku umožňuje vyšší zatížení Vašimi přístroji. Nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a police tvoří 4 skleněné police z pevnostního skla o síle 8 mm. Navíc je každá z polic, včetně spodní, posazena na vlastních hrotech, čímž se zabraňuje přenos vibrací mezi jednotlivými přístroji. Spodní police má zvýšenou zatížitelnost a je na ni možno uložit přístroj do hmotnosti 40 kg. Tento Hi-Fi stolek přímo vybízí k uložení Vašeho Hi-Fi nebo domácího kina.
Francouz k francouzovi sedá, aneb co je doma, to se počítá. U originálních fotografií výrobků NorStone si můžete všimnout, že pro focení v ateliéru si vedení firmy vybrali Hi-Fi přístroje značky Advance Acoustic. Tato volba není náhodná, protože produkty Advance Acoustic jsou vyjímečné svou kvalitou a hlavně cenou, která u těchto přístrojů není uměle nadhodnocena. Tyto přístroje se mohou v dnaých cenových hladinách rovnat s přístroji 2-3 krát dražšími. A to není blábol, klidně se o tom můžete přijít přesvědčit do naší polsechovky, kde můžeme porovnat kvality zvuku s jakýmkoli Vašim přineseným přístrojem.

Doplňkové parametry

Kategorie: HiFi stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
Celkové rozměry (Š x V x H): 559 - 709 - 500 mm
Maximální zatížení spodní police: 40 kg
Maximální zatížení ostatních polic: 20 kg
Provedení: lakovaná ocel-černá, černé sklo

Norstone - Francouzský šarm a elegance. Nádherné stojany a nábytek, který je pro dnešní systémy nepostradatelný. Velký výběr umožňuje začlenění do většiny klasických i moderních interiérů. Kvalitní zpracování předurčuje použití hlavně na High-End aparatury, cenová dostupnost ale umožňuje širší využití. Najdete zde nábytek jak pro estéty, tak i pro audio fanatiky. Do Norstone se snadno zamilujete na první pohled!