Monitor Audio Gold 50 U nás k poslechu

Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Monitor Audio
38 990 Kč –10 %
gold 50 piano black gloss
38 990 Kč –10 % 34 990 Kč
Skladem (1 pár)

Reproduktory Gold 50 jsou jedním z realizovaných návrhů společnosti Monitor Audio. Vychází z úspěšné řady předcházejících generací reproduktorových soustav, které se dočkaly celosvětového ocenění.  Domácí kina a ozvučné systémy se tak mohou opřít o stereofonní, centrální, surround nebo sub-wooferové modely, které sdílejí nejvýznamnější firemní technologie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reproduktorové kabinety využívají super tuhou membránu nízko-tónových reproduktorů C-CAM Rigid Surface Technology (RST). Původně byla vyvinuta pro předchozí modely Gold GR, Gold GS a výškový měnič, který se nyní vyrábí jinou, přesnější cestou. Krycí mřížka působí elegantně a nabízí dokonalejší podání vysokých kmitočtů. Nová série Gold je díky těmto inovacím progresívnější v každém ohledu. Zvuk je průzračnější, dochází k detailnímu vykreslení hudební scény a realisticky znějí vokály i nástroje.

Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: Páskový měnič (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 140 mm (C-CAM RST)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 60000
Dělící frekvence (Hz) 2300
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 86
Minimální vstupní výkon (W) 50
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální výkon - SPL (dB) 109,8
Barva Černá / Piano
Šířka (mm) 170
Výška (mm) 300
Hloubka (mm) 290

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg

Monitor Audio - anglický specialista na výrobu Hi-Fi reproduktorů. Nabídka zahrnuje zvukové systémypro stereo a domácí kino. Bez ohledu na vkus a rozpočet zjistíte, že reproduktory Monitor Audio, splní vaše očekávání na skvělý zvuk a vzhled. Zájem expertů a posluchačů z celého světa svědčí o tom, jak úspěšné jsou použité technologie a materiály společnosti Monitor Audio. Nejznámější firemní specialitou je použití slitiny hliníku a hořčíku s keramickým povrchem na membránu měniče. C-CAM, kovové kužely jsou velmi lehké a extrémně pevné a silné. Tyto vlastnosti jim umožňují reprodukovat nejjemnější hudební atmosféru, stejně jako dynamické basy.