Monitor Audio Bronze 1

Neohodnoceno
Značka: Monitor Audio
8 990 Kč
Skladem (1 pár)

Kompaktní 2-pásmová regálová reprosoustava s basreflexem s možností montáže na stěnu. Středobasový reproduktor s membránou C-CAM® o průměru 5 1/2" (140 mm) a výškovým kalotovým reproduktorem C-CAM® zlaté barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová gerace reprosoustav řady Bronze je ve srovnání s předchozí podstatně dokonalejší. Má nově navržené reproduktory, kvalitnější povrchovou úpravu, robustnější konstrukci ozvučnic a zcela přepracovanou výhybku. Výškový reproduktor unikátní konstrukce vyniká příjemně jemnými výškami. Středobasový reproduktor byl navržen s cílem překonat zvuk i větších standadních reproduktorů, a zajistil dynamický zvuk i při vysokém výkonu s bohatými pevnými basy a přirozenými středy. Tvar ozvučnice zajistí široký vyzařovací úhel. V menších prostorech blízko u stěny hrají hlasitěji a dosahují silnějších basů než by odpovídalo jejich kompaktní velikosti. Jsou ideální pro umístění na polici nebo stojan a pomocí univerzálního držáku jdou i pověsit na zeď. Ve své kategorii nabízejí vysoký poměr výkon/cena.

Systém 2 pásmový, bassreflex 
Frekvenční rozsah 55Hz - 30kHz
Citlivost (2,83 V / 1 m) 88 dB
Jmenovitá impedance 8 Ω
Maximální akustický tlak (SPL) 109 dBA
Dělící frekvence výhybky 2.7 kHz
Doporučený výkon zesilovače 15 - 70W
Terminály single-wiring
Středobasový reproduktor 1 x 140 mm C-CAM
Výškový reproduktor 1 x 25 mm zlatá kalota
Rozměry (Š x V x H)  165 x 260 x 180 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg

Monitor Audio - anglický specialista na výrobu Hi-Fi reproduktorů. Nabídka zahrnuje zvukové systémypro stereo a domácí kino. Bez ohledu na vkus a rozpočet zjistíte, že reproduktory Monitor Audio, splní vaše očekávání na skvělý zvuk a vzhled. Zájem expertů a posluchačů z celého světa svědčí o tom, jak úspěšné jsou použité technologie a materiály společnosti Monitor Audio. Nejznámější firemní specialitou je použití slitiny hliníku a hořčíku s keramickým povrchem na membránu měniče. C-CAM, kovové kužely jsou velmi lehké a extrémně pevné a silné. Tyto vlastnosti jim umožňují reprodukovat nejjemnější hudební atmosféru, stejně jako dynamické basy.