LINDEMANN MusicBook POWER 1000

Tip
Neohodnoceno
Značka: Lindemann
ZDARMAZDARMA
POWER Front
85 990 Kč
Skladem u dodavatele

LINDEMANN MusicBook POWER 1000 - výkonný koncový zesilovač třídy D s výkonem 2 x 500 W a technologií N-Core. Ideální partner pro komponent Lindemann MusiBok SOURCE nebo Lindemann MusicBook SOURCE CD.

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková hi-fi výrobce společnost Lindemann audiotechnik GmbH se v sérii MUSICBOOK vždy spoléhala na klasickou kombinaci předzesilovače a výkonového stupně. Nyní v této řadě přináší poměrně radikální restrukturalizaci a generační obměnu, která je doprovázena zjednodušením a přímým nasměrováním výrobků na potřeby zákazníka.

Po dlouhém a náročném vývoji se na trh dostává jediný zdrojový komponent MUSICBOOK SOURCE, který však kombinuje funkce předzesilovače, sluchátkového zesilovače, D/A převodníku a síťového přehrávače. To vše v nadčasovém elegantním designu, který osloví zcela jistě nejen pravověrné vyznavače špičkového zvuku, ale také přicházející generaci příznivců moderního, jednoduchého a účelného audiozařízení s minimálními nároky na prostor a s vysokým výkonem i užitnou hodnotou.

Německý high-endový výrobce samozřejmě také nabízí vhodné výkonové zesilovače pro toto řešení, jmenovitě dva výkonové stupně POWER 500 a POWER 1000 dokonale sladěné a nakonfigurované pro MUSICBOOK SOURCE. Celý systém můžete zapojit v režimu stereo nebo Bi-amp. Sérii Lindemann MUSICBOOK lze jednoznačně klasifikovat nejen jako špičkový hi-fi systém, ale také jako moderní řešení životního stylu.

MUSICBOOK POWER 1000

Šasi tohoto velmi výkonného, a přesto kompaktního zesilovače třídy D je vyfrézováno z hliníkového bloku. Designově zapadá do série MUSICBOOK a je tak ideálním partnerem pro zdrojový komponent stejné řady SOURCE.

Nový výkonový zesilovač POWER 1000 s výkonem 2 x 500 W při 4 ohmech se spoléhá na sofistikovanou technologii N-core, která přináší silný a dynamický zvuk s naprosto minimálním zkreslením, avšak s charakterem zvukového spektra podobného lampovým zesilovačům. Vyznačuje se vysokou zátěžovou stabilitou až do impedance 2,5 ohmu, takže k němu lze připojit v podstatě jakékoli reprosoustavy a vždy bude zaručen vynikající hudební zážitek.

POWER 1000 je možné zapojit ve standardním stereofonním režimu, nebo v konfiguraci Bi-Amp. Na zadním panelu najdete také ovladač pro samostatnou regulaci hlasitosti basů, který umožňuje kompenzaci problémů s umístěním reproduktorů.

 

Technické parametry

Výstupní výkon: 2 x 500 při 4 Ω

Rozsah impedance reproduktoru: 2 až 8 Ω

Zisk: 25,5 dB

THD (Celkové harmonické zkreslení): < 0,003 %

Frekvenční charakteristika: 1 Hz - 50 kHz (-3 dB)

Poměr isgnálu k šumu: 120 dB

Vstupní impedance: 150 kΩ

Vstupy: XLR: Analogové vstupy s linkovou úrovní signálu

Reproduktorové výstupy: Konektory pro banánky (4 mm)

Spotřeba energie: Pohotovostní režim 0,5 W, provoz 15 W, 1200 W maximálně

Rozměry (Š x V x H): 280 x 220 x 63 mm

Hmotnost: 3,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové zesilovače (výkonové)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.4 kg