LINDEMANN Limetree HEADPHONE

Tip
Neohodnoceno
Značka: Lindemann
15 490 Kč
Skladem u dodavatele

LINDEMANN Limetree HEADPHONE - miniaturní sluchátkový zesilovač a analogový předzesilovač, vše v designovém velmi elegantním provedení.

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluchátkový zesilovač pro nejnáročnější

Limetree HEADPHONE je vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač, který je možné využít také jako vynikající lineární předzesilovač. Disponuje třemi vstupy s linkovou úrovní signálu, jedním výstupem pro sluchátka a jedním výstupem s linkovou úrovní signálu. Vstupy mohou být využity pro připojení CD přehrávačů, síťových přehrávačů, USB DAC převodníků nebo phono předzesilovačů.

Obvod je navržen kolem špičkového analogového ovládání úrovně hlasitosti a vysoce výkonného, tzv. “Diamond Bufferu“. Tento buffer pracuje ve třídě A bez negativní zpětné vazby a při konstrukci sluchátkového zesilovače se jedná o technicky a zvukově bezkonkurenční řešení. Zvláště při nízkých úrovních hlasitosti přináší tato technologie vynikající rozlišení. Údaje úrovně šumu a zkreslení se blíží k hranici schopnosti rozlišení moderních měřících zařízení.

Ovládací rozsah ovládání úrovně hlasitosti může být přizpůsobený impedanci sluchátek DIP přepínači na spodní straně zařízení. Využívány jsou ty nejlepší komponenty od renomovaných světových výrobců – příkladem může být ve studiích využívaný potenciometr ovládání hlasitosti nebo kondenzátory a odpory s úzkou toleranční hodnotou z Japonska.

Jako napájecí zdroj je využit vysoce kvalitní externí transformátor "Medical Grade" s mimořádnou odolností vůči rušení. Díky propracované filtraci a speciálním regulátorům napětí je dosaženou napájení výjimečně nízkých hodnot šumu a zvlnění napětí pod 10 µV.

Doporučujeme sluchátka s rozsahem 32 až 200 Ω s běžnou citlivostí (min 100 dB / mW). Tím získáte nezkreslený, dynamický obraz zvuku a zajistíte, že váš zesilovač bude vždy pracovat v akusticky nejlepším provozním režimu třídy A.

 

Technické parametry

Podmínky měření: 22 ° C, síťové napětí 230 V

Audio analyzátor: AP272

Příkon: 0,15 W v pohotovostním režimu, 2,6 W v provozu

Rozměry (Š x V x H): 107 x 40 x 130 mm

Hmotnost: 295 g

Zisk: 12 dB (zatížení 10 kΩ)

Frekvenční odezva: 1 Hz - 300 kHz (-3 dB)

Zkreslení: 98 dBV, (A-vážený)

 

Recenze

Fairaudio (Germany) / October 2018 "The Headphone reminds me of my first high-end experiences which have become deeply engraved in my mind. Suddenly this magic is here again."

Kompletní recenze zde

Hifi Choice (UK) / November 2018 "The Lindemann Limetree Headphone is a talented and good value amplifier that delivers a consistently satisfying performance."

Kompletní recenze zde

Stereoplay (Germany) / December 2018

"It’s truly amazing how much sound quality can be packed into such a compact device."

Kompletní recenze zde

Hifi Stars (Germany) / December 2018

"The Limetree Headphone is a perfect example of what you can do with a small budget: Made in Germany at it's best."

Kompletní recenze zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.295 kg