IsoTek Evo3 Super Titan 20

Neohodnoceno
Značka: IsoTek
234 990 Kč
Skladem u dodavatele

EVO3 Super Titan je dokonalým produktem pro čisté napájení z IsoTek Ultimates series pro komponenty v hodnotě vyšší než 1 200 000 kč. Jedná se o nejvýkonnější audiofilní síťový filtr na světě a současně přepěťovou ochranou pro maximální provoz prvotřídních high end výkonových zesilovačů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční technologie a bezkonkurenční odborné znalosti společnosti IsoTek vytvořily špičkové řešení schopno zcela transformovat výkon jakéhokoli kvalitního audio nebo AV systému. Super Titan dramaticky vylepšuje původní obvod Titan Direct-Coupled, která poskytuje extrémně nízko impedanční a vysoce proudovou kondicionování výkonu pro špičkové výkonové zesilovače na nejvyšší možnou úroveň. Komponent má nekompromisně navržený a konstruovaný vnitřek, kdy žádné vývody nejsou spojeny dohromady, čímž se zastaví křížová kontaminace síťového šumu v diferenciálním režimu. Stejný odpor a stejné dodávky energie pro každý vývod zajišťuje systém KERP (Kirchoffova cesta stejného odporu). Bytelná konstrukce o celkové váze 27kg, která disponuje unikátní izolačním systémem ISIS, kdy zcela eliminuje rezonanci Super Titanu a tím dosahuje maximálního výkonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 27 kg

Britský IsoTek je pojem. Snad krom neméně legendární pračky proudu Accuphase, není na světě jiný výrobce napájecího příslušenství, který by se těšil takovému kreditu, jako právě firma Keitha Martina. Název IsoTek vyjadřuje vše, co je potřeba vědět o náplni práce této firmy. Iso jako „izolační“ a Tek jako „technologie“. Filozofií Keitha Martina, hlavního inženýra, zakladatele a mozku i srdce celého tohoto projektu je tvrzení, že vše, co se týká nedokonalosti zvukového podání, je jen technický problém a že každý technický problém musí mít své technicky zdůvodnitelné řešení. Napájení bere jako zanedbávanou oblast a věří, že koupí špičkového filtru a špičkových napájecích kabelů získáte zlepšení cenově citelně efektivnější, než by představoval nákup nových, kvalitnějších komponentů. Dalo by se říci, že pokud se chystáte ochránit svůj reprodukční systém proti nežádoucímu ovlivňování kvality zvuku rušením z elektrické sítě, v nejužším výběru se pravděpodobně objeví nějaký z produktů se značkou IsoTek. A je vlastně úplně jedno, jakou částku hodláte do zlepšení zvuku a ochrany elektroniky investovat – tato britská firma má totiž ve svém portfoliu filtraci proudu, kterou pořídíte od tisícikorunových částek až po cenu automobilu střední třídy.  V posledních letech se pak IsoTek pustil do odvážného rozšiřování svého výrobního portfolia – dnes tak můžete za špičkový regenerátor síťového napětí v kombinaci se špičkovým filtrem a pár napájecími kabely dát přes půl milionu korun…