IsoTek Evo3 Genesis

Neohodnoceno
Značka: IsoTek
449 990 Kč
Na objednávku

Po pětiletém vývoji první aktivní jednotky v produkci britského výrobce IsoTek spatřil světlo světa Genesis. Genesis kompletně přepisuje pojem síťový regenerátor a je skutečným prvním generátorem sítě v oblasti domácí audio techniky. Totiž síťovou sinusovou vlnu neopravuje, jak je tomu u zavádějící dosavadní produkce, ale od základu ji vytváří zcela nově a to s hodnotou THD zkreslení menší než 0,3%! Je mnohem jednodušší přepracovat stávající dodávku energie, respektive její zcela běžné vysoké zkreslení, než ji od počátku vyrobit. Generování sítě zabezpečují dva 300W pohony a dávají celkový výkon 600W v analogové třídě AB s extrémně nízkým zkreslením. Všechny čtyři výstupní zlacené EU Schuko zásuvky s normou C20 IEC jsou zcela a nezávisle izolované, eliminující vzájemnou kontaminaci připojeného zařízení. Genesis rovněž ovládá napětí sítě a pětinásobně snižuje evropský standart 230V s tolerancí +/-10% na hodnotu s minimální odchylkou +/-2%.

Nejen technologické provedení, ale i samotná konstrukce Genesis a jeho úctyhodných 48kg váhy má svoji jedinečnost. Celá jednotka díky patentovanému sub-šasi ISIS, jakoby visí ve vzduchu a eliminuje jakékoliv subsonické vibrace či resonance v zařízení, které mají neblahý dopad na elektroniku. Tuto funkci výborně doplňují dodávané sofistikované podložky Blue Horizon Spike Shoe.

 Genesis je primárně navržen pro zdrojové komponenty do tandemu s firemním partnerem Super Titan, který zabezpečuje ultimativní dodávku energie pro výkonové zesilovače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňuje síťový šum jak v běžném, tak v diferenciálním režimu. Překračuje 85 dB redukce šumu až na nulovou hodnotu. Genesis pracuje se dvěma 300W generátory ve třídě AB, stabilizuje napětí na 230V s odchylkou +/- 2%. Žádné vývody nejsou spojeny dohromady, čímž se zastaví křížová kontaminace síťového hluku v diferenciálním režimu. Generátor je vybaven unikátním izolačním systémem ISIS který zcela eliminuje rezonanci z pomocného podvozku Genesis. Genesis patří do „Ultimate Series“ pro systém v kategorii 1.200.000Kč +.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
Kategorie zařízení: Aktivní generátor
Určení: Zdrojové komponenty HighEnd
ZÁSUVKY
Počet zásuvek: 4 x EU (zdrojové celkem 2 x 300W)
Rozdělení příkonu: Celkový 600W  na všechny zásuvky
TECHNICKÁ DATA
RFI redukce: 85dB, stabilizace napětí 230V +/- 2%.
Max proudové zatížení: 20A
AC: 230V / 50Hz 
Rozměry  200 x 250 x 470mm (š-v-h)

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg

Britský IsoTek je pojem. Snad krom neméně legendární pračky proudu Accuphase, není na světě jiný výrobce napájecího příslušenství, který by se těšil takovému kreditu, jako právě firma Keitha Martina. Název IsoTek vyjadřuje vše, co je potřeba vědět o náplni práce této firmy. Iso jako „izolační“ a Tek jako „technologie“. Filozofií Keitha Martina, hlavního inženýra, zakladatele a mozku i srdce celého tohoto projektu je tvrzení, že vše, co se týká nedokonalosti zvukového podání, je jen technický problém a že každý technický problém musí mít své technicky zdůvodnitelné řešení. Napájení bere jako zanedbávanou oblast a věří, že koupí špičkového filtru a špičkových napájecích kabelů získáte zlepšení cenově citelně efektivnější, než by představoval nákup nových, kvalitnějších komponentů. Dalo by se říci, že pokud se chystáte ochránit svůj reprodukční systém proti nežádoucímu ovlivňování kvality zvuku rušením z elektrické sítě, v nejužším výběru se pravděpodobně objeví nějaký z produktů se značkou IsoTek. A je vlastně úplně jedno, jakou částku hodláte do zlepšení zvuku a ochrany elektroniky investovat – tato britská firma má totiž ve svém portfoliu filtraci proudu, kterou pořídíte od tisícikorunových částek až po cenu automobilu střední třídy.  V posledních letech se pak IsoTek pustil do odvážného rozšiřování svého výrobního portfolia – dnes tak můžete za špičkový regenerátor síťového napětí v kombinaci se špičkovým filtrem a pár napájecími kabely dát přes půl milionu korun…