IsoTek Evo3 Gemini

Neohodnoceno
Značka: IsoTek
6 990 Kč
Skladem u dodavatele

Síťová lišta IsoTek Evo3 Gemini z úspěšné série Discovery funguje jako základní síťový filtr a ochrana proti nebezpečným elektrickým výbojům. Odstraňuje obecný šum a snižuje radiofrekvenční rušení 30dB. Disponuje dvěma výstupy pro zapojení audio/video komponentů, jeho předností je i funkce rozdvojky např. pro výkonný aktivní generátor IsoTek Genesis One.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňuje obecný šum a šum z diferenčního režimu. Filtr disponuje ochranou proti nárazům elektrického proudu o síle až 13.500A .Snižuje radiofrekvenční rušení o 30 dB. Individuální zapojení zásuvek zabraňuje šumu a vzájemné kontaminaci připojených komponentů. Ochranný sekvenční systém IsoTeku a unikátní topologie delta filtru zlepšuje výkon celého systému. Filtr je vybaven vnitřní kabeláží ze stříbřených vláken z OFC mědi s PTFE dialektrikem. Maximální trvalý výkon 2.300W.

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky

Britský IsoTek je pojem. Snad krom neméně legendární pračky proudu Accuphase, není na světě jiný výrobce napájecího příslušenství, který by se těšil takovému kreditu, jako právě firma Keitha Martina. Název IsoTek vyjadřuje vše, co je potřeba vědět o náplni práce této firmy. Iso jako „izolační“ a Tek jako „technologie“. Filozofií Keitha Martina, hlavního inženýra, zakladatele a mozku i srdce celého tohoto projektu je tvrzení, že vše, co se týká nedokonalosti zvukového podání, je jen technický problém a že každý technický problém musí mít své technicky zdůvodnitelné řešení. Napájení bere jako zanedbávanou oblast a věří, že koupí špičkového filtru a špičkových napájecích kabelů získáte zlepšení cenově citelně efektivnější, než by představoval nákup nových, kvalitnějších komponentů. Dalo by se říci, že pokud se chystáte ochránit svůj reprodukční systém proti nežádoucímu ovlivňování kvality zvuku rušením z elektrické sítě, v nejužším výběru se pravděpodobně objeví nějaký z produktů se značkou IsoTek. A je vlastně úplně jedno, jakou částku hodláte do zlepšení zvuku a ochrany elektroniky investovat – tato britská firma má totiž ve svém portfoliu filtraci proudu, kterou pořídíte od tisícikorunových částek až po cenu automobilu střední třídy.  V posledních letech se pak IsoTek pustil do odvážného rozšiřování svého výrobního portfolia – dnes tak můžete za špičkový regenerátor síťového napětí v kombinaci se špičkovým filtrem a pár napájecími kabely dát přes půl milionu korun…