Inakustik BFA 103 45°

Neohodnoceno
Značka: Inakustik
2 850 Kč
Skladem u dodavatele

In-Akustik navrhl konektory pro reproduktorové kabely pomocí BFA banánků, které splňují náročné požadavky BFA standardu (British Federation of Audio). Kontakt kabelu a konektor jsou vyrobeny z jednoho kusu tak abychom předešli vzniku nadbytečného přechodového odporu. Povrch je pokrytý Rhodiem, které zajišťuje extrémní odolnost. Jsou vhodné pro všechny In-Akustik reproduktorové kabely z řady Reference nebo všechny high-end reproduktorové kabely s průřezem do 10 mm².

Zahnutý tvar nového banánku BFA-103 zmírňuje mechanické namáhání a tah v dutince konektoru včetně konektoru zařízení. Usnadňuje tak připojení těžkých High-end kabelů bez poškození konektoru nebo terminálů zařízení. Navíc tyto zahnuté konektory šetří i místo za zařízeními a reprosoustavami. Tělo konektoru sestává z robustní zásuvky se dvěma šrouby se šestihrannou hlavou a pojme kabely až do průřezu 10 mm2 nebo až do průměru 7.5 mm. Všechny spojovací prvky jsou pokryté Rhodiem a garantují dlouho trvající nízký přechodový odpor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Balení - set obsahuje 4 ks
  • Konektor Rhodium
  • Max. průřez drátu - 10 mm²
  • Max. průměr kabelu - 8,2 mm
  • Dokonalý celoplošný kontakt
  • Plně izolovaný konektor osazený šrouby 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Německá firma InAkustik má ve svém oboru více než 30ti letou tradici a dříve své kabely prodávala pod značkou MONITOR CABLE. K přejmenování na InAkustik došlo proto, aby byl název sladěn s jejich další aktivitou - distribucí a vydáváním audiofilských nosičů, včetně klasických LP desek, nesoucích právě logo InAkustik. A právě spojení špičkových techniků s lidmi, kteří se zabývají skutečnou hudbou a znají její opravdový zvuk, pomáhá firmě při vývoji jejích produktů. V sortimentu InAkustik však nejsou jen kabely určené pro zvuk. Je zde i široká nabídka HDMI kabelů pro video a mnohé další produkty. Ve všech kategoriích usiluje InAkustik o nevyšší kvalitu a preciznost - proto je většina výrobků skutečně vyráběna přímo v Německu. Vrcholem nabídky jsou pak produkty řady Referenz Selection.