Shunyata Research Hydra Delta D6 Síťový filtr

1 hodnocení
ZDARMAZDARMA
pd delta d6 us fnt ang 1200x800
89 990 Kč
Skladem

Hydra Delta D6 od Shunyata Research je první úrovní jejich řady výkonových distributorů/kondicionérů energie a těží z mnoha patentovaných technologií přítomných v jejich vyšších verzích. Patentovaná technologie od Shunyata NIC™ využívá nereaktivní feroelektrickou látku k pohlcování vysokofrekvenčního šumu a obsahuje na zakázku vyrobené vývody Hubbell z bronzové a měděné slitiny a kombinaci měděných kabelů 8 a 10 pro zajištění optimálního přenosu proudu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNOLOGIE
 
TECHNOLOGIE NIC™
NIC™ (Noise Isolation Chamber) je patentovaná technologie, která snižuje vysokofrekvenční rušení elektrického vedení. NIC™ používají nereaktivní feroelektrickou látku, která skutečně absorbuje vysokofrekvenční šum. To snižuje hluk bez jakýchkoli negativ spojených s cívkami výkonového filtru, kondenzátory a transformátory.
 
 
SNÍŽENÍ HLUKU CCI™
Tradiční výkonové kondicionéry jsou navrženy tak, aby blokovaly příchozí hluk z vnějšku domova, ale neřeší hluk, který vytvářejí samotné elektronické součástky. Ve skutečnosti většina kondicionérů odráží hluk zpět do ostatních komponent připojených k výkonovému kondicionéru. CCI™ (Component-to-Component Isolation) je jedním z nejvýznamnějších, ale často přehlížených aspektů výkonu napájecího systému. Filtr CCI™ se skládá z patentovaného vícestupňového filtru, který snižuje elektrický šum a rušení generované napájecím zdrojem součásti.
 
 
Redukce šumu GP-NR
Na zemní ploše elektrického vedení existuje značné množství hluku. Zemnící vodiče mohou fungovat jako antény, zachycující elektrický šum, který může zhoršit výkon nebo provoz elektronických součástek. Ground Plane Noise Reduction (GP-NR™) je patentovaná technologie vyvinutá společností Shunyata Research k výraznému snížení hluku země; zlepšení rozlišení a čistoty na nízké úrovni. Systém obsahuje jeden až čtyři terminály, v závislosti na modelu, pro připojení až 12 audio komponent. Nabízíme několik modelů zemnících kabelů šasi CGC, z nichž každý je vyroben podle vaší vlastní délky a požadavků na ukončení.
 
 
KABELOVÁ KOLÉBKA
Shunyata Research představuje unikátní řešení problému těžkých high-end napájecích kabelů. Kabelová kolébka obklopuje a nese váhu napájecího kabelu a zabraňuje jeho vytažení ze zásuvky. Tento systém je navržen tak, aby zajistil spolehlivé a bezpečné elektrické připojení.
 
 
Vývody SR-Z1
Vývody SR-Z1 vyrábí Hubbell podle přesných specifikací Shunyata Research. SR-Z1 začíná nadrozměrným ochranným krytem, ​​který umožňuje výjimečnou kapacitu vnitřního chlazení. Dodatečné chlazení snižuje hromadění tepla v elektrických kontaktech, což snižuje tepelný šum vyvolaný teplem. Elektrické kontakty jsou vyrobeny z vysoce čisté slitiny mosazi a mědi, která je lepší než bronz používaný v běžných zásuvkách. Neutrální kontakty mají design s trojitým stíráním, který se dotýká zástrčky střídavého proudu na třech různých místech, což snižuje elektrickou impedanci na kontaktním přechodu.
 
 
ArNi® Vodiče
Vodiče ArNi® společnosti Shunyata Research jsou navrženy tak, aby byly nejkvalitnějším drátem dostupným pro napájení a audio účely. Jejich životnost začíná s použitím nejčistší dostupné mědi – OFE C10100 (nebo Ohno monokrystal). Poté jsou formovány do „virtuálních dutých trubek“, které nazýváme VTX™. Jádro vodiče je zcela duté, což nutí proud procházet pouze po obvodu vodiče, čímž se eliminuje kožní efekty a náhodné vířivé proudy. A konečně každý drát ArNi® prochází naším patentovaným procesem KPIP™.
 
 
Elektromagnetický přerušovač
Nadproudová ochrana je požadavkem dnešních vysokoproudých distributorů audio energie. Drtivá většina výrobců používá levnou tepelnou pojistku nebo jistič. Oba jsou speciálně navrženy tak, aby se zahřívaly, když aktuální hladina stoupá. To způsobuje poklesy napětí, zvýšenou impedanci kontaktů, tepelný šum, nadměrnou tvorbu tepla a efekty omezující proud. Existuje lepší řešení — hydraulický elektromagnetický jistič, který využívá nízkoimpedanční relé a snímací cívku, která snímá úroveň proudu bez zahřívání nebo omezování proudu. Mohou pracovat až do maximální úrovně proudu, aniž by se zahřívaly nebo omezovaly okamžitý proud. V konkurenčních produktech se používají zřídka, protože stojí 10-20krát více než běžná pojistka nebo tepelný jistič.
 
 
Po letech výzkumu negativních účinků vibrací vyvinul Shunyata Research svou vlastní izolaci vibrací pomocí subminiaturních akcelerometrů, které přesně měří účinky zvukových vln šířených podlahou a vzduchem. Používáme jej při vývoji materiálů pohlcujících vibrace, jako jsou patky pohlcující energii, těsnění výstupu AC a tlumiče podvozku, které snižují rezonanční vibrace. Vzhledem k tomu, že kontrola vibrací je důležitá pro celkový výkon, jsou naše šasi vyrobeny z optimálně tlumené oceli a hliníku, spíše než z plastu nebo tenkostěnných plechů.
 
 
ZPRACOVÁNÍ KPIP™
Vlastní proces inverze kinetické fáze od společnosti Shunyata Research zahrnuje čtyři dny nepřetržitého zpracování KPIP™, které dramaticky zkrátí dobu vypalování a výrazně zlepší zvukový výkon a přináší uvolněnou a realistickou prezentaci.
 
 
Sonické svařování
Jednoduché krimpování, pájení, tvrdé pájení a šrouby jsou všechny méně kvalitní způsoby spojování dvou vodičů nebo svorek dohromady. Sonické svařování využívá vysokoenergetické zvukové vlny k doslova spojení dvou kovů dohromady na molekulární úrovni a svařování za studena využívá ke spojení kovů vysokoenergetický pneumatický tlak. Shunyata Research používá obě metody k zabezpečení spojení, která se časem nezhoršují.
 
 
Kryogenní zpracování
Shunyata Research provozuje vlastní počítačově řízenou kryogenní továrnu Cryogenics International na místě. Kapalný dusík se používá ke snížení teploty obsahu na -320 stupňů Fahrenheita. Počítač sleduje a snižuje teplotu vždy o jeden stupeň, aby zabránil teplotnímu šoku. Tento proces používáme ke zlepšení výkonu konektorů a různých elektrických součástí, které se používají v našich energetických produktech a signálové kabeláži.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky
Maximální voltáž: 230 VAC r.m.s neregulováno
Vstupní/Výstupní hodnoty: Maximální vstupní trvalý proud: 20A, Maximální výstupní proud: 20A
Přechodné potlačení: Maximální přechodová ochrana: 40,000 A @ 8/50
Nadproudová ochrana: Hydraulický elektromagnetický jistič
Kabelový systém: 8 gauge ArNi® VTX™ sběrnicový systém, 10 gauge ArNi® VTX™ elektrické vedení
Hodnoty: 600 V 105° C
Potlačení ruchu: Vstup na výstup (100 kHz – 30 MHz): > 40 dB redukce, Zóna do zóny (100 kHz – 30 MHz): > 50 dB redukce
Zásuvky a konektory: Zóny izolace: 6 zón Vstupy: IEC C19R
Kontrola vibrace: Tlumící panely (vnitřní) Tlumící těsnění AC vnější
Konstrukce: Hliníková a ocelová šas Eloxovaná a hliníková čelní deska
Rozměry: šířka: 20.32cm tloušťka: 22.9cm výška: 11.7cm váha: 4.3kg