GMG Power LINE BLOCKER Exclusive

Novinka Tip
1 hodnocení
Značka: GMG Power
138 000 Kč
Skladem u dodavatele

Nová filtrční lišta, která přebírá ty nejlepší technologie z produktu X-BLOCKER.

 

I zde se jedná o ONE-BOARD technologii s dedikovaným filtrem pro každou zásuvku a před-filtrací s vysokou učinností.

 

Filtr je také zcela zproštěn kabelů a je využíváno pouze silně předimenzované DPS a extra silné měděné pláty s feritovou vrstvou,která blokuje nežádoucí rušení.

 

Provedení filtru LINE-BLOCKER je kompletně CNC technologií s vysokou přesností.

 

Filtr LINE-BLOCKER je dostupný v provedení CLASSIC a EXCLUSIVE. Použití špičkových komponentů je u našich filtrů samozřejmostí. Novinkou je použití patentovaného LOCK systému u přívodního kabelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jmenovité vstupní napětí: 230V ~ 50/60Hz ±10%
Maximální trvalý vstupní proud: 20A
Jmenovité výstupní napětí: 230V ~ 50/60Hz ±10%
Trvalý výstupní proud na zásuvku: 16A
Trvalý výstupní výkon na zásuvku: 3700W
Špičkový výkon: 10 000W
Celkový výkon: 4600W
  6x filtrorvaný výstup
  2x nefiltrovaný výstup
Indikace provozu: Ambientní podsvícení - neutrální bílá
Indikace obrácené fáze: Ambientní podsvícení - oranžová
Max. absorbovaný špičkový proud: 20 000A (380Joulů pulz 8x20µs)
Bleskojistka 20 000A
Filtrace v rozsahu frekvencí: RFI/EMI 5 kHz do 1GHz 15-95dB
Hmotnost brutto: 12kg
Typ výstupních zásuvek: 8xEU(Schuko) Furutech Rhodium NCF
Typ přívodní zásuvky: FURUTECH Rhodium IEC C20
Vnější rozměry vč. lock systému a nožek: 670 x 180 x 163 mm
Vnější rozměry tělesa filtru: 646 x 95 x 140

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg

Milujete hudbu a chcete si ji užívat naplno každý den? Váš audio systém bude hrát jen tak dobře, jak dobře hraje jeho nejslabší článek – a tím nezřídka bývá podceněné napájení.

V napájecích rozvodech svých domovů dnes díky technologiím nenajdete jen čisté napětí, ale také velké „znečištění“, takzvaný „harmonický šum“. Za ten mohou velké továrny, silné motory, které se ze sítě napájí, stejně jako za to mohou „vysílající sítě“ – FM rádio, 3G, 4G a 5G mobilní sítě, domácí Wi-Fi, ale třeba i komunikace mezi přístroji přes Bluetooth. Tento harmonický šum v konečném důsledku může výraznou měrou degradovat výsledný zvuk. Se stále intenzivnější přítomností zmíněných technologií v našem okolí se pak jejich vliv jistě nebude snižovat. Je tedy nutné tyto nežádoucí frekvence, nakumulované v napájecích rozvodech, odfiltrovat předtím, než mohou vstoupit do vaší aparatury a již tím zkreslit její zvuk – protože reprodukovaná hudba vlastně není nic jiného než elektronikou zpracovaný elektrický proud, převedený následně do pohybu reproduktorů a proto je-li zkreslený napájecí proud, nutně musí být zkreslený i výstup.Čím kvalitnější sestava, čím vyšší její rozlišení, tím patrnější tento problém je a tím větší přínos budou mít naše produkty.

Používáme celosvětově unikátní know-how a naše filtrační zařízení pracují s výrazně vyšší účinností než jakékoliv ostatní, s nimiž jsme se kdy setkali. Stvrzením této skutečnosti je pro nás řada spokojených majitelů, odborných recenzí s vynikajícími doporučeními i ohlasy na diskusních fórech a dalších místech.

Co očekávat po zapojení našeho filtru?
Vaše hudba zaplní poslechový prostor, vystoupí z reprosoustav, bude mít širší pravolevý i předozadní prostor, stejně jako se zřetelně zlepší separace jednotlivých nástrojů a díky absenci zkreslení a šumu v pozadí se zvýší vnímané rozlišení.
Stavíme své filtry tak, aby zaručovaly nulovou kompresi dynamického rozsahu – vaše sestava bude moci konečně zazářit naplno.