GMG Power LINE-BLOCKER Classic

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: GMG Power
105 000 Kč
Skladem u dodavatele

LINE-BLOCKER CLASSIC Vás nadchne svým provedením i jeho univerzálností.

 

Osazení FURUTECH standartním IEC vstupním konektorem zvyšuje jeho využití ve vašem systému.

 

Sofistikovaným návrhem a naší vlastní topologií filtrů , zvanou Maximum Compact Performance dále jen MPC, dosahuje útlumu nežádoucího rušení blížícímu se 100dB.

 

MPC je extrémně kompaktní konstrukce s využitím SMD certifikovaných součástek s optimalizovanými délkami jednotlivých spojů bez nežádoucích vlivů na dynamiku zvuku a minimální vloženou impedací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jmenovité vstupní napětí: 230V ~ 50/60Hz ±10%
Maximální trvalý vstupní proud: 20A
Jmenovité výstupní napětí: 230V ~ 50/60Hz ±10%
Trvalý výstupní proud na zásuvku: 16A
Trvalý výstupní výkon na zásuvku: 3700W
Trvalý výstupní výkon na zásuvku: 3700W
Špičkový výkon: 10 000W
Celkový výkon: 4600W
  6x filtrorvaný výstup
  2x nefiltrovaný výstup
Indikace provozu: LED - neutrální bílá
Indikace obrácené fáze: LED - oranžová
Max. absorbovaný špičkový proud: 20 000A (380Joulů pulz 8x20µs)
Bleskojistka 20 000A
Filtrace v rozsahu frekvencí: RFI/EMI 5 kHz do 1GHz 15-93dB
Hmotnost brutto: 11,5kg
Typ výstupních zásuvek: 8xEU(Schuko) Furutech GOLD
Typ přívodní zásuvky: FURUTECH Rhodium IEC C14
Vnější rozměry vč. lock systému a nožek: 670 x 180 x 163 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SÍŤOVÉ FILTRY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg

Milujete hudbu a chcete si ji užívat naplno každý den? Váš audio systém bude hrát jen tak dobře, jak dobře hraje jeho nejslabší článek – a tím nezřídka bývá podceněné napájení.

V napájecích rozvodech svých domovů dnes díky technologiím nenajdete jen čisté napětí, ale také velké „znečištění“, takzvaný „harmonický šum“. Za ten mohou velké továrny, silné motory, které se ze sítě napájí, stejně jako za to mohou „vysílající sítě“ – FM rádio, 3G, 4G a 5G mobilní sítě, domácí Wi-Fi, ale třeba i komunikace mezi přístroji přes Bluetooth. Tento harmonický šum v konečném důsledku může výraznou měrou degradovat výsledný zvuk. Se stále intenzivnější přítomností zmíněných technologií v našem okolí se pak jejich vliv jistě nebude snižovat. Je tedy nutné tyto nežádoucí frekvence, nakumulované v napájecích rozvodech, odfiltrovat předtím, než mohou vstoupit do vaší aparatury a již tím zkreslit její zvuk – protože reprodukovaná hudba vlastně není nic jiného než elektronikou zpracovaný elektrický proud, převedený následně do pohybu reproduktorů a proto je-li zkreslený napájecí proud, nutně musí být zkreslený i výstup.Čím kvalitnější sestava, čím vyšší její rozlišení, tím patrnější tento problém je a tím větší přínos budou mít naše produkty.

Používáme celosvětově unikátní know-how a naše filtrační zařízení pracují s výrazně vyšší účinností než jakékoliv ostatní, s nimiž jsme se kdy setkali. Stvrzením této skutečnosti je pro nás řada spokojených majitelů, odborných recenzí s vynikajícími doporučeními i ohlasy na diskusních fórech a dalších místech.

Co očekávat po zapojení našeho filtru?
Vaše hudba zaplní poslechový prostor, vystoupí z reprosoustav, bude mít širší pravolevý i předozadní prostor, stejně jako se zřetelně zlepší separace jednotlivých nástrojů a díky absenci zkreslení a šumu v pozadí se zvýší vnímané rozlišení.
Stavíme své filtry tak, aby zaručovaly nulovou kompresi dynamického rozsahu – vaše sestava bude moci konečně zazářit naplno.