EMM Labs NS1 silver U nás k poslechu - DEMO

Tip
Neohodnoceno
Značka: EMM Labs
139 990 Kč –19 %
NS1 Beauty white scaled
139 990 Kč –19 % 112 690 Kč
Skladem (1 ks)

High-end síťový přehrávač NS 1 funguje jako výkonný a všestranný most mezi internetem, vaší sítí a vaším hudebním systémem. Streamer NS1 Streamer vám umožní přístup k obrovským knihovnám hudby, dostupných prostřednictvím mnoha internetových streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Tidal a další. Nabízí také přehrávání hudebních souborů připojených prostřednictvím lokálního síťového úložiště nebo USB flash disku. Díky standardům UPnP/DLNA pro streamování médií je NS1 schopen sdílet média a komunikovat mezi mnoha různými mediálními zařízeními. Pomocí volně dostupné aplikace pro Android a iOS zařízení jej lze snadno dálkově ovládat. NS1 podporuje přehrávání souborů mnoha zvukových formátů, včetně MQA a DSD. Kromě digitálních výstupů AES/EBU a optického Toslink je NS1 vybaven proprietárním rozhraním EMM Optilink. Toto rozhraní umožňuje galvanické oddělení od D/A převodníků EMM labs. Pomocí EMM Optilink mohou D/A převodníky EMM labs, jako jsou DA2 V2 a DV2 přijímat informace o přehrávaných souborech a zobrazovat informace na jejich displeji prostřednictvím připojení RS232.

Běžná cena 139 990 Kč, ušetříte 27 300 Kč

Vystavený produkt s plnou zárukou   

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmotnost: 5 kg

Rozměry: 280 x 60 x 268 mm

Barevné provedení: stříbrné, černé

Konektivita: Roon, LAN RJ45, WiFi

Podporované audio formáty: DSD (DFF, DSF), AAC, AIFF, ALAC, FLAC 24bit/192kHz, MP3, MQA, WAV, WMA

Internetové rádia: vTuner

Podporované cloudové služby: Deezer, Qobuz, Roon ready, Spotify, TIDAL

Název ovládací aplikace: mconnect control

Ovládání přes aplikace: Android, iOS

Vstupy: USB-A

Výstupy: EMM Optilink, digitální optický, digitální XLR AES/EBU

Příslušenství: síťový napájecí kabel

Záruka: 24 měsíců

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DEMO PRODUKTY
Záruka: 2 roky

Společnost EMM Labs sídlící v kanadském Calgary, založil v roce 1998 Ed Meitner. Je to přední světový konstruktér profesionálních digitálních systémů a převodníků (mimochodem jeho první, ještě analogový výrobek z počátku sedmdesátých let, mixážní pult pro OEC je dodnes v provozu).
Když koncern Sony potřeboval uvést projekt SACD z teoretického konceptu do zvukové reality, obrátili se na Eda Meitnera. Počátek EMM Labs je úzce provázán se spoluprací se Sony a Phillipsem. EMM Labs tak stáli u zrodu formátu SACD. Společnost také vyvinula první kompletní vícekanálový DSD přehrávací systém z SACD disku.
V současnosti používají převodníky EMM Labs už prakticky všechna významná nahrávací studia. Je tedy logické, že jejich audiofilské CD/SACD přehrávače a konvertory tvoří absolutní světovou špičku v digitální reprodukci zvuku. Nikde nejsou tak dobře slyšet Edovy celoživotní zkušenosti, jako v novém přehrávači XDS1 s technologií MDAT. Data jsou zde převzorkována na 5,6MHz a časově přizpůsobena okamžitému tvaru analogové křivky. To umožňuje zachovat fázi a frekvenční integritu původního signálu.
V přímém srovnání působí zvuk drtivé většiny přehrávačů vedle EMM Labs jen jako dětská hračka. Je až neuvěřitelné, co vše bývá z hudby utajeno. A to i při relativně velkých rozpočtech. Ve skutečnosti vlastně nelze hovořit o totální High End aparatuře, pokud zdrojem signálu nebude EMM Labs. Je velmi pravděpodobné, že kdyby od počátku hrála většina CD přehrávačů jako přístroje od EMM Labs, byl by dnes analog ve všech svých mutacích už opravdu po smrti.
Nový přehrávač XDS1 je dále vybaven vysokorychlostní asynchronní technologií MFAST(Meitner Frequency Acquisition System), která je ve srovnání se standardní technologií PLL(Phase Locked Loop) schopna pracovat zcela bez jitteru a poskytne na výstupu stejný zvuk, jaký byl na médium zaznamenán.
Špičková nahrávací studia v současnosti vesměs používají převodníky EMM Labs, namátkou třeba Abbey Road, Airshow Mastering, Andrea Bocceli, Audioquest Music, Chesky Records, Denon, Diana Krall, Emi, Linn Records, Mobile Fidelity, Opus 4, Pentatone, Sony Music, Telarc, Universal Music, Virgin Records.
Vrcholným počinem v celé kariéře Eda Meitnera je dělený přehrávač SACD, skládající se z transportu TX2 a převodníku DA2, jenž je v současnosti odbornou veřejností považován za nejlepší DAC na světě. Tento mimořádný přístroj nabídnul světu, jako první, zpracování signálu ve formátu 16xDSD, což spolu s dalšími konstrukčními novinkami přineslo ojedinělou a dosud nevídanou zvukovou kvalitu.