Electrocompaniet Sira L-1 - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
Neohodnoceno
27 990 Kč
Skladem u dodavatele

Electrocompaniet Sira L-1 subwoofer který byl navržen k posílení a rozšíření reprodukce systému EC Living, kterému dodá ještě větší údernost, sílu a zřetelnost. Přestože má tento model výkon velkých subwooferů, je kompaktní a elegantní. Stejně jako všechny ostatní přístroje řady EC Living je bezdrátový, což usnadňuje jeho umístění.

                Další recenze >>

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový aktivní subwoofer Sira L1 slouží k upgradu vašeho systému EC Living – složeného z aktivních reproduktorů TANA, jejichž zvuku dodává ještě větší údernost a drive. I když je tento subwoofer kompaktní a elegantní, nabízí sílu velkých subwooferů. Přidáním Sira L1 do stávajícího systému můžete poslouchat svou hudbu s výraznějšími hloubkami, hlasitěji a s pevnějším basem. Uslyšíte více z bicích, baskytara dostane šťávu a varhany budou podstatně více uvěřitelné. Pokud umístíte Sira L1 do kouta, efekt může být ještě výraznější.

Subwoofer je z pevného kovu, pro zamezení vibrací a nabízí výměnné dekorativní mřížky měničů. Osazeno dvěma 180mm basovými měniči a jedním 180mm pasivním rezonátorem. O pohon reproduktorů se stará zesilovač třídy D o výkonu 200W.

 

Technické parametry

Zesilovač: třídy D

Výkon: 200 W

Napájení: s funkcí automatického zapínání/vypínání

Kmitočtový rozsah: Od 22 Hz (± 6 dB) / 26 Hz (± 3 dB)

Nastavení kmitočtu dolní propusti: 30 - 200 Hz (s krokem 1 Hz)

Nastavení fáze: 0 - 180° (po 1°)

Osazení: 2 x 17.8 cm basové reproduktory, 1 x 17.8 cm pasivní membrána

Kabinet: pevná kovová (akusticky netečná)

Bezdrátové připojení: HD audio 24 bitů / 96 kHz / WISA certifikováno

Automatické přizpůsobení: automatická zvuková integrace se všemi reprosoustavami systému EC Living

Rozměry (Š x V x H): 278 x 260 x 256 mm

Hmotnost: 13 kg

Záruka: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.