Electrocompaniet ECM 1 MKII - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 119 990 Kč –3 %
ecm1mk2 front 2000x1500 1800x1800
119 990 Kč –3 % 115 900 Kč
Skladem (1 ks)

Electrocompaniet ECM 1 MKII - vynikající streamer a také D/A převodník - díky zbrusu novému vlastnímu softwaru a aplikaci pro streamování, přehrává tento univerzální přístroj bezeztrátový, DSD a digitální obsah ve vysokém rozlišení takovým způsobem, že se budete chtít, do veškeré té nádherné hudby, která je k dispozici, ponořit ještě hlouběji.

       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový ECM 1 MKII je špičkový hudební streamer a přehrávač, doplněný vylepšenou sekcí D/A převodníku z uznávaného modelu ECD 2. Je schopen upsamplingu přehrávaných hudebních souborů na rozlišení 24bit/192kHz. Analogová výstupní sekce je kompletně symetrická. Přehrává bezeztrátový, hi-res, MQA a DSD digitální zvuk z PC, NAS, USB flash disků a umožňuje vám vychutnat hudbu jako nikdy předtím. Streamer je velmi výkonný, flexibilní a snadno použitelný. Nabízí přímou podporu služeb Tidal, Spotify a Qobuz a spolupracuje s AirPlay2 nebo DLNA zařízeními, případně přes bluetooth. Navíc je možné jej uživatelsky doplnit o 2,5” nebo 3,5” SATA pevný disk se svou hudební knihovnou. Tato druhá modifikace nabízí proti předchozímu modelu vylepšenou elektroniku pro ještě lepší hudební prezentaci, pevnější konstrukci a nový design, odpovídající nejnovějším produktům Electrocompaniet. K síti lze připojit LAN kabelem nebo pomocí bezdrátové wifi a ovládat volně dostupnou aplikací pro zařízení iOS nebo Android.

 

Technické parametry

Podporované audio formáty: WAV/WAVE, MP3, AAC +, Vorbis, ALAC, FLAC, APE, AIFF, WMA

V rozlišení až 24 bit /192 kHz, DSD až do DSD 128 (5,6 MHz)

Frekvenční rozsah: 0.5 Hz - 48 kHz

Název ovládací aplikace: EC Play

Podporovaná ovládací rozhraní: DLNA, UPnP, Android a iOS

Streamovací služby: AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, DLNA jako renderer

Ovládání přes aplikacee: Android, iOS

Internetové rádio: Internet Radios

Bluetooth: ano

Rozměry (Š x H x V): 470 x 381 x 80 mm

Hmotnost: 8,3 kg (bez interního HDD)

Vstupy: dgitální optický, digitální koaxiální SPDIF, USB

Výstupy: analogový RCA, analogový XLR, digitální koaxiální SPDIF

Záruka: 24 měsíců

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sítové přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.3 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.