Electrocompaniet EC 4.8 MKII - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
ec4.8mk2 front 2000x1333 1800x1800
104 990 Kč
Skladem u dodavatele

Electrocompaniet EC 4.8 MKII - špičkový referenční předzesilovač EC 4.8 MKII dává, svým vynikajícím rozlišením a přesnou reprodukcí, za pravdu firemnímu sloganu „setřeli jsme rozdíl mezi originálem“. V kombinaci s tímto novým, zdokonaleným, stereofonním předzesilovačem, budou hrát všechny výkonové zesilovače ještě lépe.

       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Referenční symetrický předzesilovač s vynikajícím výkonem, vynikajícím rozlišením, skvělým ovládáním a přesným hudebním vykreslením. Tento dvoukanálový předzesilovač zajistí, že všechny dobré výkonové zesilovače budou znít ještě lépe! Předzesilovač EC 4.8 MKII je navržen tak, aby splňoval vaši potřebu pokročilého předzesilovače k vašim výkonovým zesilovačům. Proti původnímu modelu EC4.8 nabízí lepší zvuk, mechanická vylepšení a design odpovídající novým produktům Electrocompaniet. Tento předzesilovač je plně symetrický od vstupu až po výstup a je konstruován jako dva samostatné monofonní předzesilovače, každý s vlastním zdrojem napájení.

 

Technické parametry

Vstupní impedance: 47 kΩ

Výstupní impedance: 100 Ω

Rozsah regulace zesílení: -111 dB až 6 dB

Šum (při zesílení 0 dB) < -130 dB

Kmitočtový rozsah: 1 Hz – 200 kHz

Separace kanálů > 120 dB

THD (vstup 1V, výstup 1V): <0.002%

Rozměry (Š x H x V): 470 x 372 x 80 mm

Hmotnost: 11,3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.3 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.