Electrocompaniet AW 250-R - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA 199 990 Kč –1 %
aw250r front 1000x1000 1800x1800
199 990 Kč –1 % 196 900 Kč
Skladem u dodavatele

Electrocompaniet AW 250-R - vynikající výkonový koncový streofonní zesilovač, který se prezentuje výbornou, nezabarvenou reprodukcí. Od prvního tónu jakékoli známé hudební nahrávky vás zaujme a zprostředkuje vám neobyčejný hudební zážitek.

       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Electrocompaniet AW 250-R obsahuje takové vylepšené funkce jako například napájecí zdroj FTT (Floating Transformer Technology), schopný dodat dvojnásobek proudu běžných konvenčních napájecích zdrojů, stejně jako prvotřídní celkovou architekturu obvodů a nejmodernějších použitých komponentů. Zesilovač disponuje symetrickým výstupem pro možnost zapojení dalšího zesilovače v režimu bi-amping.

 

Technické parametry

Výstupní výkon: 250 W/8 Ω (380 W/4 Ω, 625 W/2 Ω)

Špičkový proud: > 100 A

THD (1 kHz/poloviční výkon): < 0,001 %

Kmitočtový rozsah: 0 - 65 kHz (- 3 dB)

Výstupní impedance: < 0,008 Ω

Vstupní impedance:110 kΩ (XLR)

Šum (0 - 30 kHz): 100 µV

Rozměry (Š x H x V): 483 x 450 x 210 mm

Hmotnost: 39 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové zesilovače (výkonové)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 39 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.