Electrocompaniet AW 180 - expedice do 3 pracovních dnů

Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 259 990 Kč –7 %
EC AW 180 01
259 990 Kč –7 % 239 990 Kč
Skladem u dodavatele

Electrocompaniet AW 180 M - výkonové monobloky představují špičku v reprodukci zvuku. Přesně to, na co hudební producenti, nahrávací inženýři, audiofilové a recenzenti spoléhají je věrná reprodukce originálních nahrávek. Cena je uvedena za pár monobloků.

       

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monofonní koncový zesilovač Electrocompaniet AW180M představuje nejvyšší věrnost v reprodukci zvuku. Audiofilové, nahrávací inženýři, producenti nahrávek a recenzenti po celém světě se spoléhají na věrnou reprodukci původní nahrávky právě díky monoblokům AW180M. Tento koncový zesilovač obsahuje vylepšené funkce jako: Napájecí zdroj FTT (Floating Transformer Technology), schopný dodat dvojnásobný proud na rozdíl od běžného napájecího zdroje, návrh prvotřídního celkového obvodu a nejmodernější komponenty. Electrocompaniet AW180M má symetrické propojení s dalšími zesilovači pro bi-amping. Může být snadno použit v můstkovém režimu a dodávat tak až čtyřnásobek výkonu. Ohromující schopnosti činí z monobloků AW 180 M jedinečného favorita mezi zesilovači.

 

Technické parametry

Výstupní výkon: 250 W/8 Ω (380 W/4 Ω, 625 W/2 Ω)

Špičkový proud > 100 A

THD (1 kHz/poloviční výkon): < 0,001 %

Kmitočtový rozsah: 0 - 65 kHz (- 3 dB)

Výstupní impedance: < 0,008 Ω

Vstupní impedance: 220 kΩ (RCA) a 110 kΩ (XLR)

Šum (0 - 30 kHz): 100 µV

Rozměry (Š x H x V): 215 x 470 x 288 mm

Hmotnost: 22 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové zesilovače (výkonové)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg

Norský výrobce špičkové audio elektroniky Electrocompaniet má v této branži více než 40 letou tradici. O svých, do nejmenšího detailu odladěných Hi-Fi přístrojích rád mluví jako o „vynikajících audio nástrojích“. Za dobu, již více než čtyř desetiletí, co jeho konstruktéři zdokonalují a rozvíjejí odkaz zakladatele a duchovního otce firmy, Dr. Mattiho Otaly, získal Electrocompaniet světový věhlas a jeho výrobky jsou ceněny jak náročnými audiofily a nadšenci, tak profesionály z oboru a rovněž některými z největších světových nahrávacích studií. 

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.