Cambridge SX-120

Neohodnoceno
7 990 Kč
Skladem (1 ks)

Cambridge Audio SX-120 je aktivní subwoofer. Tento přístroj je zosobněním hesla firmy Cambridge Audio - „Zvuku na prvním místě“, jednak se soustředí výhradně na kvalitu, a hned potom na to, jak naplnit očekávání dychtivých uživatelů. SX-120 ideálně doplňuje studnici hlubokých a bohatých basů série SX, umí hrát s ohromnou vášní a zaměřením na detail, což ve své kategorii nemá konkurenci.
Tuhá ozvučnice je vymodelovaná pomocí technologie CAD z materiálu MDF, zvládne eliminovat stojaté vlnění pro přesnost basů, disponuje 70 W RMS zesilovačem, 200 mm basovým měničem, schopností ovládat hlasitost. Dalším kladem je frekvence výhybky a fáze, systém Auto Detect (zapnutí a vypnutí) pro úsporu energie. Pokud by pozbyl tyto svoje prioritní schopnosti, byl by subwoofer jen hromádkou komponentů bez ladu a skladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Cambridge Audio
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 203 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Výkon kontinuální (W) 70
Frekvenční odezva od (Hz) 34
Frekvenční odezva do (Hz) 150
Barva Černá
Šířka (mm) 300
Výška (mm) 300
Hloubka (mm) 310
Hmotnost (kg) 7,7

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

 

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro absolutní poměr kvality vůči ceně. Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Ani my někdy nechápeme, jak moc dobře ve své kategorii hrají. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio jedinečnou alternativu…