Cambridge Audio EVO 75 All-in-one-systém

Akce
18 hodnocení
54 990 Kč –30 % 37 990 Kč
Skladem (1 ks)

Nákupem ušetříte 20 000 Kč

Cambridge Audio EVO 75 - špičkový All-in-one systém - síťový přehrávač s integrovaným zesilovačem a velmi kvalitním DAC převodníkem ESS Sabre ES9016K2M přináší do vašeho interiéru budoucnost v poslechu hudby. Díky vynikajícímu a také výkonému (2 x 75 W/ 8 Ohmů) zesilovači pracujícím ve třídě D, osazeného moduly Hypex NCore a velmi vydařené streamovací aplikaci StreamMagic, stačí připojit kvalitní reprosoustavy a vychutnat si vynikající kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení, nově s podporou MQA a to vše z jednoho elegantního a kompaktního přístroje. Obrovský barevný displej o velikosti 17cm vás bude přehledně informovat o právě přehrávané hudbě a dalších parametrech.

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky široké nabídce digitálních a analogových vstupů je EVO 75 připraveno přehrávat vaše oblíbené zdroje – například gramofon nebo CD přehrávač – a vybudovat ještě širší systém. Můžete připojit i A/V zdroje, stačí připojit výstup HDMI ARC z vašeho televizoru k HDMI vstupu na EVO 75 a zážitek ze sledování filmů posunout na zcela novou úroveň. Nechybí ani bezdrátový bluetooth s kodekem pro vysoké rozlišení aptX HD.

Volně dostupná aplikace StreamMagic pro iOS a Android kombinuje všechny vaše hudební zdroje na jednom místě, čímž je EVO 75 ještě atraktivnější. Vyhledávání a poslouchání hudby z internetu, kvalitní reproduktorové soustavy, řízení pomocí aplikace v telefonu, toť vše, co je třeba k provozu této kompaktní high-endové jednotky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sítové přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Rozměry (Š x V x H): 305 x 90 x 305 mm
Barevné provedení: Černé / vyměnitelné bočnice v dekoru dřeva a s vlnkami součástí balení
Výkon: 2 x 75 W / 8 ohmů
D/A převodník: ESS Sabre ES9016K2M
Internetové rádia: Ano / Tuneln
Název ovládací aplikace: StreamMagic
Ovládání přes aplikace: Android, iOS
Podporované cloudové služby: Qobuz, Roon ready, Spotify, TIDAL
Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP supporting SBC, aptX and aptX HD codecs
Konektivita: Roon, AirPlay 2, Bluetooth aptX, Chromecast bult-in, LAN RJ45, WiFi
Kompatibilita: TOSLINK optical: 16/24bit 32-96kHz PCM only S/PDIF coaxial: 16/24bit 32-192kHz PCM only USB Audio Class 1: Up to 24-bit 96kHz (asynchronous) USB Audio Class 2: Up to 32-bit 384kHz (asynchronous) and up to DSD 256 Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP supporting up to aptX HD (24bit 48kHz) UPnP, Local USB media, Airplay 2, Chromecast built-in, Internet Radio, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Roon Ready
Podporované audio formáty: AAC, AAC+, AIFF, ALAC, DSD128, DSD256, FLAC192kH/24bit, MP3, OGG, WAV a nově i MQA
Vstupy: Analogový RCA, digitální optický, digitální koaxiální SPDIF, HDMI ARC, USB-A
Výstupy: HDMI ARC, Preamp, reprosoustavy, sluchátka, subwoofer

YouTube video na Bay Bloor Radio v anglčtině

 

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro absolutní poměr kvality vůči ceně. Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Ani my někdy nechápeme, jak moc dobře ve své kategorii hrají. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio jedinečnou alternativu…