Cabasse Murano U nás k poslechu

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Cabasse
ZDARMAZDARMA
Cabasse Murano  U nás k poslechu
134 990 Kč
Skladem (1 pár)

„Živé zvukové emoce“ -slogan francouzské společnosti Cabasse přesně vystihuje záměr, který se konstruktéři této značky snaží již desítky let naplňovat. Mezi stěžejní data společnosti Cabasse patří rok 1952, ve kterém se hluboká znalost konstrukční problematiky a láska k hudbě promítla u mladého technika Georgese Cabasse do konstrukce prvních akustických reproduktorů v Evropě. Využitím nejmodernějších technologických postupů, bezdozvukových komor a nákladných měřících přístrojů společnost Cabasse docílila emotivně krásného a silného zážitku při poslechu oblíbené hudby nebo sledování filmu.

Cabasse Murano je nejmenší plnorozsahový reproduktor z high-endové série. Těží z inovace původně vyvinuté pro La Sphère: koaxiální midrange-tweeter, specifická technologie podílející se na konstrukci reproduktoru. Voštinová dome membrána a silný dlouhý přímý motorový systém, umožňují 17 cm basovému reproduktoru Murano poskytovat čisté a hluboké nízké frekvence. S 1000W hudebním příkonem bude jakýkoliv druh hudby znít vznešeně, na nízké nebo vysoké úrovni, v malých či velkých prostorách.

Koaxiální středně-vysokotónový měnič.
Srdce 3 pásmového koaxiálního TC23, sestavené a kvalitu zajišťující francouzské dílny Cabasse, je namontováno na vlajkových lodích La Sphére a L´Océan. BC13 zaručuje věrné, přímočaré a tonální vyvážení, bez jakéhokoliv sluchového zatížení, pro hluboký a neuvěřitelně realistický zvuk.

Voštinová membrána basového měniče.
Nový basový měnič 17ND36 je speciálně vyvinut pro reproduktory Murano. Za účelem splnění ještě hlubších a rychlejších basů, technici v malém reproduktoru miniaturizovali koncept La Sphére- 55cm basový reproduktor. Konkávní voštinová membrána nabízí velkou pevnost a vynikající tlumení, které umožňuje velký výlet bez deformace.

HDSE filtry.
Testovací procedůry firmy Cabasse ve speciální akustické místnosti probíhají v ose poslechu a taktéž 360° kolem reproduktoru, což má za důsledek dosažení dokonalého usměrnění zvuku z výstupu ve spojení s Cabasse HDSE filtry (Homogeneous Distribution of the Sonic Energy). Přímo poslouchaný zvuk je homogenní, zvuková scéna je široká a stabilní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pásma 3
Měniče Co-axial midrange-tweeter BC13 – Woofer: 1 x 17 cm 17ND36
Filtr 800 – 3500 Hz
Citlivost 87 dB
Frekvenční odezva 48 – 24,000 Hz
Nominální impedance 8 Ω
Minimální impedance 3.4 Ohmů
Nominální zatížení 150 W
Špičkové zatížení 1000 W
Rozměry VxŠxH 38,5 x 24,8 x 30 cm
Hmotnost 14 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg